Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Forli - Cesena

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Amicale intercluburi Final
Forli
VEVÎÎ
Final0-0Pauză 0-0
Cesena
VVÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
Forli 22%Egal 25%Cesena 53%

Forli 0-0 Cesena: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Forli 0-0 Cesena (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 0-0 avea 8,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (9-4) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Forliîn meciCesena
9
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Forli vs Cesena

Forli marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Cesena marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8.

~2,5goluri estimate
46%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Forliultimele 5Cesena
1,40
Puncte / meci
1,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Forli și ultimele 5 Cesena, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Forli2-1-2

V
SP Tre Fiori - Forli29.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
E
Forli - Perugia26.04.26 · Serie C
1-1
V
Carpi - Forli18.04.26 · Serie C
0-1
Î
Forli - Ascoli Calcio11.04.26 · Serie C
0-3
Î
AC Bra - Forli04.04.26 · Serie C
2-1

Cesena2-2-1

V
Cesena - Fossombrone Calcio01.08.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Cesena - Carpi25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Cesena - Padova08.05.26 · Serie B
3-4
E
Carrarese - Cesena01.05.26 · Serie B
0-0
E
Cesena - Sampdoria25.04.26 · Serie B
0-0

Întâlniri directe Forli - Cesena

Forli 0Egal 1Cesena 1
E
Forli - Cesena26.07.2025
1-1
Î
Forli - Cesena27.07.2024 · pauză 0-3
1-4

V/E/Î din perspectiva Forli. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Forli - Cesena

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Forli4.2522% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Cesena1.7253% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.80
X2 1.20
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.82
Peste 2.5 1.88

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.38
Pauză peste 1.5 2.67

Analiza de dinainte de meci

Forli - Cesena s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Forli are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7. Cesena vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 4.

În ultimele 2 întâlniri directe, Forli a câștigat niciodată, Cesena o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Forli - Cesena 1-1, pe 26 iulie 2025.

Cesena pleacă favorită, la cota 1.72. Egalul e la 3.65, iar Forli la 4.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.88, iar GG la 1.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,0 pentru Forli și 1,5 pentru Cesena. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Cesena are 50% în model, dar la 1.72 plătește sub cota corectă de 2.00. Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.25, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Forli - Cesena

Goluri estimate: 0,99 Forli și 1,53 Cesena, total 2,52. 1X2 în model: 24% · 26% · 50%. Peste 2,5: 46% (cotă corectă 2.17). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
26%2
21%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 54% · peste 2,5: 46% (verde).

Scoruri probabile

0-112,3%1-112,2%0-29,4%1-29,3%0-08,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere9-4
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startCesena · 1.72
Goluri estimate~2,5
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Forli - Cesena?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Forli - Cesena?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Forli - Cesena?

Pe Stadionul Tullo Morgagni, în Forlì, sâmbătă, 8 august, ora 21:30 (ora României).

Cine era favorită în Forli - Cesena?

Cesena pleca favorită, la cota 1.72. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Forli - Cesena?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →