Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

ScotiaScotia · League 2

Forfar Athletic - Kelty Hearts

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

ScotiaLeague 2 · Scotia Final
Forfar Athletic
VÎÎÎÎ
Final1-0Pauză 1-0
Kelty Hearts
ÎVÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Forfar Athletic 28%Egal 27%Kelty Hearts 45%

Forfar Athletic 1-0 Kelty Hearts: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Forfar Athletic 1-0 Kelty Hearts (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru victoria lui Forfar Athletic, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 37%), iar GG n-a ieșit (NG avea 37%). Scorul exact 1-0 avea 5,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Forfar Athleticîn meciKelty Hearts
4
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Forfar Athletic vs Kelty Hearts

Forfar Athletic marchează 0,6 goluri pe meci și primește 3,6. Kelty Hearts marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,2. La Forfar Athletic, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
63%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Forfar Athleticultimele 5Kelty Hearts
0,60
Puncte / meci
0,80
0,6
Goluri marcate / meci
0,8
3,6
Goluri primite / meci
2,2
1
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Forfar Athletic și ultimele 5 Kelty Hearts, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Forfar Athletic1-0-4

V
Forfar Athletic - Brechin City25.07.26 · Cupa Ligii
3-1
Î
Livingston - Forfar Athletic21.07.26 · Cupa Ligii
8-0
Î
Forfar Athletic - Partick Thistle14.07.26 · Cupa Ligii
0-4
Î
Stenhousemuir - Forfar Athletic11.07.26 · Cupa Ligii
2-0
Î
Forfar Athletic - Peterhead07.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Kelty Hearts1-1-3

Î
Aberdeen - Kelty Hearts25.07.26 · Cupa Ligii
3-0
V
Kelty Hearts - Brora Rangers21.07.26 · Cupa Ligii
3-2
Î
Kelty Hearts - Queen's Park14.07.26 · Cupa Ligii
0-2
E
Queen of the South - Kelty Hearts11.07.26 · Cupa Ligii
1-1
Î
Kelty Hearts - Dunfermline Athletic04.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Ponturi Forfar Athletic - Kelty Hearts

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Forfar Athletic3.2528% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Kelty Hearts2.0545% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.67
X2 1.30
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.67

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.42

Analiza de dinainte de meci

Forfar Athletic - Kelty Hearts s-a jucat sâmbătă, 1 august, în League 2 (Scotia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Forfar Athletic are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 3-18. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Kelty Hearts vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 11.

Kelty Hearts pleacă favorită, la cota 2.05. Egalul e la 3.40, iar Forfar Athletic la 3.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.67, iar GG la 1.61.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru Forfar Athletic și 1,9 pentru Kelty Hearts. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Kelty Hearts are 51% în model, iar 2.05 e aproape de cota corectă (1.96). Peste 2.5 goluri: 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. Casele dau 1.67, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 63%. Cota de 1.61 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Forfar Athletic - Kelty Hearts

Goluri estimate: 1,33 Forfar Athletic și 1,91 Kelty Hearts, total 3,24. 1X2 în model: 27% · 22% · 51%. Peste 2,5: 63% (cotă corectă 1.59). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
20%2
22%3
18%4
23%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 37% · peste 2,5: 63% (verde).

Scoruri probabile

1-19,9%1-29,5%0-17,5%0-27,1%2-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Forfar Athletic. Forfar Athletic a primit 18 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Kelty Hearts. Kelty Hearts a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,6 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Kelty Hearts e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere4-2
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startKelty Hearts · 2.05
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Forfar Athletic - Kelty Hearts?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Forfar Athletic - Kelty Hearts?

În League 2 (Scotia).

Unde s-a jucat Forfar Athletic - Kelty Hearts?

Pe Station Park, în Forfar, sâmbătă, 1 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Forfar Athletic - Kelty Hearts?

Kelty Hearts pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Forfar Athletic - Kelty Hearts?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din League 2

Toată liga →