Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Folkestone Invicta - Walton & Hersham

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Folkestone Invicta
VÎÎVÎ
Final5-1Pauză 3-0
Walton & Hersham
ÎVEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Folkestone Invicta 49%Egal 26%Walton & Hersham 24%

Folkestone Invicta 5-1 Walton & Hersham: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Folkestone Invicta 5-1 Walton & Hersham (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Folkestone Invicta, iar cotele fără marjă 49%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 5-1 avea 0,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (8-2) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Folkestone Invictaîn meciWalton & Hersham
8
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Folkestone Invicta vs Walton & Hersham

Folkestone Invicta marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. Walton & Hersham marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Folkestone Invictaultimele 5Walton & Hersham
1,20
Puncte / meci
0,80
1,2
Goluri marcate / meci
1,0
1,2
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Folkestone Invicta și ultimele 5 Walton & Hersham, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Folkestone Invicta2-0-3

V
Folkestone Invicta - Welling United01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Sutton Coldfield Town - Folkestone Invicta28.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Sholing - Folkestone Invicta25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Folkestone Invicta - Charlton Athletic XI18.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Cray Wanderers - Folkestone Invicta14.07.26 · Amicale intercluburi
3-1

Walton & Hersham1-1-3

Î
Leatherhead - Walton & Hersham01.08.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Oxford City - Walton & Hersham25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Sutton Coldfield Town - Walton & Hersham21.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Bedford Town - Walton & Hersham18.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Tamworth - Walton & Hersham11.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Ponturi Folkestone Invicta - Walton & Hersham

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Folkestone Invicta1.8549% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Walton & Hersham3.7524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.23
X2 1.80
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.10
Peste 2.5 1.64

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.50
Pauză peste 1.5 2.35

Analiza de dinainte de meci

Folkestone Invicta - Walton & Hersham s-a jucat sâmbătă, 8 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Folkestone Invicta vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Walton & Hersham are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-8.

Casele o dau favorită pe Folkestone Invicta, la 1.85, cu egalul la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.64, iar GG la 1.60.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Folkestone Invicta și 1,1 pentru Walton & Hersham. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 73%. Cota de 1.23 e sub cea corectă (1.37) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 75% în model, dar la 1.17 plătește sub cota corectă de 1.33. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Folkestone Invicta - Walton & Hersham

Goluri estimate: 1,58 Folkestone Invicta și 1,14 Walton & Hersham, total 2,72. 1X2 în model: 48% · 25% · 27%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-111,9%1-010,4%2-19,4%2-08,2%0-17,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Walton & Hersham. Walton & Hersham a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-1
Pauză3-0
Cornere8-2
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startFolkestone Invicta · 1.85
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Folkestone Invicta - Walton & Hersham?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 5-1.

În ce competiție s-a jucat Folkestone Invicta - Walton & Hersham?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Folkestone Invicta - Walton & Hersham?

Pe Cheriton Road, în Folkestone, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Folkestone Invicta - Walton & Hersham?

Folkestone Invicta pleca favorită, la cota 1.85. Meciul s-a terminat 5-1.

Câte goluri s-au marcat în Folkestone Invicta - Walton & Hersham?

6 goluri, scor final 5-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →