Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Folkestone Invicta - Chelmsford City

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Folkestone Invicta
EVVÎÎ
Final1-1Pauză 0-1
Chelmsford City
EEÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Folkestone Invicta 35%Egal 28%Chelmsford City 37%

Folkestone Invicta 1-1 Chelmsford City: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Folkestone Invicta 1-1 Chelmsford City (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG a ieșit (49%). Scorul exact 1-1 avea 12,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (5-6) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Folkestone Invictaîn meciChelmsford City
5
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Folkestone Invicta vs Chelmsford City

Folkestone Invicta marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,0. Chelmsford City marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,8. La Chelmsford City, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,4goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Folkestone Invictaultimele 5Chelmsford City
1,40
Puncte / meci
1,00
1,8
Goluri marcate / meci
0,6
1,0
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Folkestone Invicta și ultimele 5 Chelmsford City, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Folkestone Invicta2-1-2

E
Maidstone United - Folkestone Invicta18.08.26 · National League - Sud
1-1
V
Folkestone Invicta - Walton & Hersham08.08.26 · National League - Sud
5-1
V
Folkestone Invicta - Welling United01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Sutton Coldfield Town - Folkestone Invicta28.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Sholing - Folkestone Invicta25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Chelmsford City1-2-2

E
Chelmsford City - Truro City15.08.26 · National League - Sud
0-0
E
Hemel Hempstead Town - Chelmsford City08.08.26 · National League - Sud
1-1
Î
Chelmsford City - Spalding United01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Chelmsford City - Witham25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Canvey Island - Chelmsford City14.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Ponturi Folkestone Invicta - Chelmsford City

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Folkestone Invicta2.6235% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Chelmsford City2.5037% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.41
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.78

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

Folkestone Invicta - Chelmsford City s-a jucat sâmbătă, 22 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Folkestone Invicta are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 9-5. Chelmsford City vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Casele văd un meci echilibrat: 2.62 pentru gazde, 2.50 pentru oaspeți și 3.25 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.78, iar GG la 1.63.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Folkestone Invicta și 1,1 pentru Chelmsford City. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 42% la victorie, față de 35%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, iar 1.45 e aproape de cota corectă (1.45). Sub 2.5 goluri: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. Casele dau 1.92, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Folkestone Invicta - Chelmsford City

Goluri estimate: 1,33 Folkestone Invicta și 1,10 Chelmsford City, total 2,43. 1X2 în model: 42% · 27% · 31%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,9%1-011,7%0-19,7%0-08,8%2-18,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,1 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere5-6
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startChelmsford City · 2.50
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Folkestone Invicta - Chelmsford City?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Folkestone Invicta - Chelmsford City?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Folkestone Invicta - Chelmsford City?

Pe Cheriton Road, în Folkestone, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Folkestone Invicta - Chelmsford City?

Niciuna clar: cotele erau 2.62 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Folkestone Invicta - Chelmsford City?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →