Duminică18 octombrie
Live 142 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Professional Development League

Fleetwood Town U21 - Colchester United U21

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

Anglia Am.Professional Development League · Anglia Am. Final
Fleetwood Town U21
ÎÎÎÎÎ
Final0-4Pauză 0-4
Colchester United U21
VÎEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Fleetwood Town U21 39%Egal 24%Colchester United U21 37%

Fleetwood Town U21 0-4 Colchester United U21: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Fleetwood Town U21 0-4 Colchester United U21 (pauză 0-4). Înainte de start, modelul dădea 56% pentru victoria lui Colchester United U21, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 4,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 75%), iar GG n-a ieșit (NG avea 28%). Scorul exact 0-4 avea 2,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 3 cartonașe galbene (3-0).

Fleetwood Town U21în meciColchester United U21
3
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Fleetwood Town U21 vs Colchester United U21

Fleetwood Town U21 marchează 0,6 goluri pe meci și primește 4,4. Colchester United U21 marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,0. La Fleetwood Town U21, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Fleetwood Town U21 nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~4,0goluri estimate
75%peste 2,5 goluri
72%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Fleetwood Town U21ultimele 5Colchester United U21
0,00
Puncte / meci
1,00
0,6
Goluri marcate / meci
1,6
4,4
Goluri primite / meci
2,0
0
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Fleetwood Town U21 și ultimele 5 Colchester United U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Fleetwood Town U210-0-5

Î
Fleetwood Town U21 - Colchester United U2114.08.26 · Professional Development League
0-4
Î
Fleetwood Town U21 - Swansea City U2114.04.26 · Professional Development League
0-1
Î
Fleetwood Town U21 - Bournemouth U2107.04.26 · Professional Development League
2-6
Î
Fleetwood Town U21 - Coventry City U2103.04.26 · Professional Development League
0-5
Î
Brentford U21 - Fleetwood Town U2131.03.26 · Professional Development League
6-1

Colchester United U211-2-2

V
Fleetwood Town U21 - Colchester United U2114.08.26 · Professional Development League
0-4
Î
Bristol City U21 - Colchester United U2120.04.26 · Professional Development League
3-1
E
Charlton Athletic U21 - Colchester United U2117.04.26 · Professional Development League
2-2
E
Colchester United U21 - Cardiff City U2114.04.26 · Professional Development League
1-1
Î
Barnsley U21 - Colchester United U2110.04.26 · Professional Development League
4-0

Întâlniri directe Fleetwood Town U21 - Colchester United U21

Fleetwood Town U21 0Egal 2Colchester United U21 2
Î
Fleetwood Town U21 - Colchester United U2130.04.2024 · pauză 0-2
0-3

V/E/Î din perspectiva Fleetwood Town U21. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Fleetwood Town U21 - Colchester United U21

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Fleetwood Town U212.3239% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Colchester United U212.4537% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.61
12 1.17

Goluri

Sub 2.5 3.00
Peste 2.5 1.29

Ambele marchează

GG Da 1.32
GG Nu 3.10

Analiza de dinainte de meci

Fleetwood Town U21 - Colchester United U21 s-a jucat vineri, 14 august, în Professional Development League (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Fleetwood Town U21 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 22. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Colchester United U21 are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 8-10. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Fleetwood Town U21 a câștigat niciodată, Colchester United U21 de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Fleetwood Town U21 - Colchester United U21 0-4, pe 14 august 2026.

La case, diferența e mică: Fleetwood Town U21 are cota 2.32, Colchester United U21 2.45. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.29, iar GG la 1.32.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Fleetwood Town U21 și 2,4 pentru Colchester United U21. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 25% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Colchester United U21 merită privit: 56% în model, iar 2.45 plătește peste cota corectă de 1.79. Peste 2.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Cota 1.29 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 72%. Cota de 1.32 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Fleetwood Town U21 - Colchester United U21

Goluri estimate: 1,57 Fleetwood Town U21 și 2,39 Colchester United U21, total 3,96. 1X2 în model: 25% · 19% · 56%. Peste 2,5: 75% (cotă corectă 1.33). GG: 72% (cotă corectă 1.39). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
15%2
20%3
19%4
36%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 25% · peste 2,5: 75% (verde).

Scoruri probabile

1-28,5%1-17,2%1-36,8%2-26,7%2-15,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Fleetwood Town U21. Fleetwood Town U21 a primit 22 de goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Colchester United U21. Colchester United U21 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,3 goluri, după cote 3,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,3 goluri, iar modelul estimează acum 4,0.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-4
Pauză0-4
Cornere3-4
Cartonașe galbene3-0
Favorită la startFleetwood Town U21 · 2.32
Goluri estimate~4,0
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Fleetwood Town U21 - Colchester United U21?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 0-4.

În ce competiție s-a jucat Fleetwood Town U21 - Colchester United U21?

În Professional Development League (Anglia Am.).

Cine era favorită în Fleetwood Town U21 - Colchester United U21?

Niciuna clar: cotele erau 2.32 la gazde și 2.45 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-4.

Câte goluri s-au marcat în Fleetwood Town U21 - Colchester United U21?

4 goluri, scor final 0-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.

Alte meciuri din Professional Development League

Toată liga →