Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

CehiaCehia · FNL

FK Trinec - Usti nad Labem

Statistici și rezultat final · luni, 17 august

CehiaFNL · Cehia Final
FK Trinec
VÎEEE
Final0-0Pauză 0-0
Usti nad Labem
VEVVE
Șanse înainte de meci, după cote
FK Trinec 33%Egal 26%Usti nad Labem 41%

FK Trinec 0-0 Usti nad Labem: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FK Trinec 0-0 Usti nad Labem (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 0-0 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (4-7) și 4 cartonașe galbene (2-2).

FK Trinecîn meciUsti nad Labem
4
Cornere
7
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FK Trinec vs Usti nad Labem

FK Trinec marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. Usti nad Labem marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,2. La Usti nad Labem, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
FK Trinecultimele 5Usti nad Labem
1,20
Puncte / meci
2,20
1,2
Goluri marcate / meci
2,4
1,2
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri FK Trinec și ultimele 5 Usti nad Labem, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FK Trinec1-3-1

V
Bospor Bohumin - FK Trinec12.08.26 · Cupa
1-2
Î
Slavia Praga B - FK Trinec07.08.26 · FNL
3-2
E
FK Trinec - Vysocina Jihlava01.08.26 · FNL
0-0
E
1.SK Prostejov - FK Trinec24.07.26 · FNL
1-1
E
GKS Tychy - FK Trinec18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Usti nad Labem3-2-0

V0-3
E
Usti nad Labem - Ceska Lipa07.08.26 · FNL
3-3
V0-2
V
Usti nad Labem - SK Kladno24.07.26 · FNL
2-1
E
Usti nad Labem - Dukla Praga17.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Ponturi FK Trinec - Usti nad Labem

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FK Trinec2.8033% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Usti nad Labem2.2241% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.65
X2 1.30
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.67

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.40

Cornere

Sub 9.5 2.22
Peste 9.5 1.59

Analiza de dinainte de meci

FK Trinec - Usti nad Labem s-a jucat luni, 17 august, în FNL (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, FK Trinec are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-6. Usti nad Labem n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 12 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele văd un meci echilibrat: 2.80 pentru gazde, 2.22 pentru oaspeți și 3.55 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.67, iar GG la 1.59.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru FK Trinec și 1,7 pentru Usti nad Labem. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 71%. Cota de 1.30 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 56% în model, dar la 1.67 plătește sub cota corectă de 1.79. Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.59, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități FK Trinec - Usti nad Labem

Goluri estimate: 1,27 FK Trinec și 1,67 Usti nad Labem, total 2,94. 1X2 în model: 29% · 24% · 47%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
16%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%1-29,4%0-18,8%0-27,4%2-17,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere4-7
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startUsti nad Labem · 2.22
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FK Trinec - Usti nad Labem?

S-a jucat luni, 17 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat FK Trinec - Usti nad Labem?

În FNL (Cehia).

Unde s-a jucat FK Trinec - Usti nad Labem?

Pe Stadionul Rudolfa Labaje, în Třinec, luni, 17 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în FK Trinec - Usti nad Labem?

Niciuna clar: cotele erau 2.80 la gazde și 2.22 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în FK Trinec - Usti nad Labem?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din FNL

Toată liga →