Marți27 octombrie
Live 11 Pune pont

SerbiaSerbia · Srpska Liga

FK Radnicki Valjevo - Sloboda Uzice

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 24 octombrie

SerbiaSrpska Liga · Serbia Final
FK Radnicki Valjevo
EVVÎV
Final0-0Pauză 0-0
Sloboda Uzice
VÎVÎV
Șanse înainte de start, după cote
FK Radnicki Valjevo 44%Egal 28%Sloboda Uzice 27%

FK Radnicki Valjevo 0-0 Sloboda Uzice: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FK Radnicki Valjevo 0-0 Sloboda Uzice (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 63%), iar GG n-a ieșit (NG avea 56%). Scorul exact 0-0 avea 11,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (8-6) și 11 cartonașe galbene (6-5).

FK Radnicki Valjevoîn meciSloboda Uzice
8
Cornere
6
6
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FK Radnicki Valjevo vs Sloboda Uzice

FK Radnicki Valjevo marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,2. Sloboda Uzice marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,0. La FK Radnicki Valjevo, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,2goluri estimate
37%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
FK Radnicki Valjevoultimele 5Sloboda Uzice
2,00
Puncte / meci
1,80
1,0
Goluri marcate / meci
1,8
0,2
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
3
0%
Peste 2,5 goluri
60%
0%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri FK Radnicki Valjevo și ultimele 5 Sloboda Uzice, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

FK Radnicki Valjevo3-1-1

E
Jedinstvo Putevi - FK Radnicki Valjevo18.10.26 · Srpska Liga
0-0
V
FK Radnicki Valjevo - FK Vujan Prislonica10.10.26 · Srpska Liga
2-0
V
FK Radnicki Valjevo - Real Podunavci03.10.26 · Srpska Liga
1-0
Î
Sloga Pozega - FK Radnicki Valjevo27.09.26 · Srpska Liga
1-0
V
FK Radnicki Valjevo - Zlatibor23.09.26 · Srpska Liga
2-0

Sloboda Uzice3-0-2

V
Sloboda Uzice - Sloga Pozega17.10.26 · Srpska Liga
4-0
Î
Zlatibor - Sloboda Uzice10.10.26 · Srpska Liga
1-0
V
Sloboda Uzice - Omladinac Zablace03.10.26 · Srpska Liga
3-2
Î
FAP - Sloboda Uzice27.09.26 · Srpska Liga
2-1
V
Sloboda Uzice - Takovo23.09.26 · Srpska Liga
1-0

Întâlniri directe FK Radnicki Valjevo - Sloboda Uzice

FK Radnicki Valjevo 1Egal 1Sloboda Uzice 0
V
FK Radnicki Valjevo - Sloboda Uzice02.05.2026 · pauză 1-0
3-2

V/E/Î din perspectiva FK Radnicki Valjevo. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi FK Radnicki Valjevo - Sloboda Uzice

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · FK Radnicki Valjevo2.0244% fără marjă
X · Egal3.1528% fără marjă
2 · Sloboda Uzice3.3027% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.63
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.37
Sub 2.5 1.57
Peste 2.5 2.17

Ambele marchează

GG Da 2.00
GG Nu 1.72

Analiza de dinainte de meci

FK Radnicki Valjevo - Sloboda Uzice s-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, în Srpska Liga (Serbia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

FK Radnicki Valjevo vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 1. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Sloboda Uzice are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 9-5.

În ultimele 2 întâlniri directe, FK Radnicki Valjevo a câștigat o dată, Sloboda Uzice niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: FK Radnicki Valjevo - Sloboda Uzice 3-2, pe 2 mai 2026.

Casele o dau favorită pe FK Radnicki Valjevo, la 2.02, cu egalul la 3.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.17, iar GG la 2.00.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,2 pentru FK Radnicki Valjevo și 1,0 pentru Sloboda Uzice. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 69%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 63% în model, iar 1.57 e aproape de cota corectă (1.59). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Alte analize din sâmbătă, 24 octombrie, cu rezultatele

Probabilități FK Radnicki Valjevo - Sloboda Uzice

Goluri estimate: 1,18 FK Radnicki Valjevo și 1,00 Sloboda Uzice, total 2,18. 1X2 în model: 40% · 29% · 31%. Peste 2,5: 37% (cotă corectă 2.70). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

11%0
25%1
27%2
19%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 63% · peste 2,5: 37% (verde).

Scoruri probabile

1-013,3%1-113,3%0-011,3%0-111,3%2-07,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,6% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere8-6
Cartonașe galbene6-5
Favorită la startFK Radnicki Valjevo · 2.02
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FK Radnicki Valjevo - Sloboda Uzice?

S-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, ora 15:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat FK Radnicki Valjevo - Sloboda Uzice?

În Srpska Liga (Serbia).

Cine era favorită în FK Radnicki Valjevo - Sloboda Uzice?

FK Radnicki Valjevo pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în FK Radnicki Valjevo - Sloboda Uzice?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Srpska Liga

Toată liga →