Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

CehiaCehia · Cupa

FK Krimice - Teplice

Statistici și rezultat final · miercuri, 26 august

CehiaCupa · Cehia Final
FK Krimice
VVVÎV
Final1-2Pauză 0-1
Teplice
ÎÎEVV
Șanse înainte de meci, după cote
FK Krimice 9%Egal 13%Teplice 78%

FK Krimice 1-2 Teplice: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FK Krimice 1-2 Teplice (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Teplice, iar cotele fără marjă 78%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 72%), iar GG a ieșit (71%). Scorul exact 1-2 avea 8,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (7-8) și 3 cartonașe galbene (1-2).

FK Krimiceîn meciTeplice
7
Cornere
8
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FK Krimice vs Teplice

FK Krimice marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,8. Teplice marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,4.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
FK Krimiceultimele 5Teplice
2,40
Puncte / meci
1,40
2,6
Goluri marcate / meci
2,0
0,8
Goluri primite / meci
2,4
4
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri FK Krimice și ultimele 5 Teplice, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FK Krimice4-0-1

V
FC Rokycany - FK Krimice22.08.26 · Divize A
0-2
V
FK Krimice - SK Strakonice15.08.26 · Divize A
2-1
V2-0
Î
Spartak Pribram - FK Krimice08.08.26 · Divize A
3-1
V
FK Okula Nyrsko - FK Krimice01.08.26 · Cupa
0-6

Teplice2-1-2

Î
Teplice - Zbrojovka Brno23.08.26 · 1. Liga
0-2
Î
Sparta Praga - Teplice15.08.26 · 1. Liga
4-1
E
Teplice - Viktoria Plzen08.08.26 · 1. Liga
5-5
V
Slovan Liberec - Teplice01.08.26 · 1. Liga
0-1
V
Teplice - Bohemians Praga25.07.26 · 1. Liga
3-1

Ponturi FK Krimice - Teplice

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FK Krimice10.009% fără marjă
X · Egal6.7013% fără marjă
2 · Teplice1.1578% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 3.55
X2 1.01
12 1.07

Goluri

Sub 2.5 2.92
Peste 2.5 1.31

Ambele marchează

GG Da 1.74
GG Nu 1.97

Analiza de dinainte de meci

FK Krimice - Teplice s-a jucat miercuri, 26 august, în Cupa (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, FK Krimice are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 13-4. Teplice vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 12.

Teplice pleacă favorită, la cota 1.15. Egalul e la 6.70, iar FK Krimice la 10.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 78% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.31, iar GG la 1.74.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru FK Krimice și 2,1 pentru Teplice. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 31% la victorie, față de 9%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.01, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.31 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Ambele marchează (GG) merită privit: 71% în model, iar 1.74 plătește peste cota corectă de 1.41. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități FK Krimice - Teplice

Goluri estimate: 1,66 FK Krimice și 2,07 Teplice, total 3,73. 1X2 în model: 31% · 21% · 48%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

1-28,5%1-18,2%2-27,1%2-16,8%1-35,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Teplice. Teplice a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-1
Cornere7-8
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startTeplice · 1.15
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FK Krimice - Teplice?

S-a jucat miercuri, 26 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat FK Krimice - Teplice?

În Cupa (Cehia).

Cine era favorită în FK Krimice - Teplice?

Teplice pleca favorită, la cota 1.15. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în FK Krimice - Teplice?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →