Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

SlovaciaSlovacia · Cupa

FK Kechnec - Slavia TU Kosice

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

SlovaciaCupa · Slovacia Final
FK Kechnec
VÎ
Final0-3Pauză 0-3
Slavia TU Kosice
ÎÎVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
FK Kechnec 20%Egal 22%Slavia TU Kosice 58%

FK Kechnec 0-3 Slavia TU Kosice: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FK Kechnec 0-3 Slavia TU Kosice (pauză 0-3). Înainte de start, modelul dădea 58% pentru victoria lui Slavia TU Kosice, iar cotele fără marjă 58%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 0-3 avea 6,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (2-5) și 2 cartonașe galbene (1-1).

FK Kechnecîn meciSlavia TU Kosice
2
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FK Kechnec vs Slavia TU Kosice

FK Kechnec marchează 6,5 goluri pe meci și primește 2,5. Slavia TU Kosice marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,0. La Slavia TU Kosice, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
FK Kechnecultimele 5Slavia TU Kosice
1,50
Puncte / meci
1,20
6,5
Goluri marcate / meci
1,8
2,5
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
100%
50%
Ambele marchează
40%

Ultimele 2 meciuri FK Kechnec și ultimele 5 Slavia TU Kosice, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FK Kechnec1-0-1

V
FK Tatra Sokolany - FK Kechnec01.08.26 · Cupa
0-12
Î5-1

Slavia TU Kosice2-0-3

Î
Slavia TU Kosice - Stara Lubovna16.08.26 · 3. Liga
1-2
Î
Slavia TU Kosice - Partizan Bardejov09.08.26 · 3. Liga
0-3
V0-6
Î
Zilina B - Slavia TU Kosice15.05.26 · 2. Liga
4-0
V
Slavia TU Kosice - Inter Bratislava08.05.26 · 2. Liga
2-1

Ponturi FK Kechnec - Slavia TU Kosice

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FK Kechnec4.4520% fără marjă
X · Egal4.1022% fără marjă
2 · Slavia TU Kosice1.5558% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.75
X2 1.22
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.15
Peste 2.5 1.60

Ambele marchează

GG Da 1.55
GG Nu 2.30

Analiza de dinainte de meci

FK Kechnec - Slavia TU Kosice s-a jucat miercuri, 19 august, în Cupa (Slovacia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

FK Kechnec vine cu o victorie și o înfrângere în ultimele 2 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Slavia TU Kosice are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele o dau favorită pe Slavia TU Kosice, la 1.55, cu egalul la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 58% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.60, iar GG la 1.55.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,1 pentru FK Kechnec și 1,9 pentru Slavia TU Kosice. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Slavia TU Kosice: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.55, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 57%. Cota de 1.60 e sub cea corectă (1.75) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități FK Kechnec - Slavia TU Kosice

Goluri estimate: 1,05 FK Kechnec și 1,93 Slavia TU Kosice, total 2,98. 1X2 în model: 20% · 22% · 58%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-110,3%1-29,9%0-19,8%0-29,5%1-36,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (2 pentru FK Kechnec, 5 pentru Slavia TU Kosice). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Apărare vulnerabilă: Slavia TU Kosice. Slavia TU Kosice a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-3
Cornere2-5
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startSlavia TU Kosice · 1.55
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FK Kechnec - Slavia TU Kosice?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat FK Kechnec - Slavia TU Kosice?

În Cupa (Slovacia).

Cine era favorită în FK Kechnec - Slavia TU Kosice?

Slavia TU Kosice pleca favorită, la cota 1.55. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în FK Kechnec - Slavia TU Kosice?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →