Marți27 octombrie
Live 11 Pune pont

ItaliaItalia · Serie D

Fiorenzuola - Rovato Vertovese

Statistici și rezultat final · duminică, 25 octombrie

ItaliaSerie D · Italia Final
Fiorenzuola
ÎEEEÎ
Final2-1Pauză 0-0
Rovato Vertovese
EVÎEE
Șanse înainte de start, după cote
Fiorenzuola 36%Egal 31%Rovato Vertovese 33%

Fiorenzuola 2-1 Rovato Vertovese: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Fiorenzuola 2-1 Rovato Vertovese (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui Fiorenzuola, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG a ieșit (44%). Scorul exact 2-1 avea 7,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Fiorenzuolaîn meciRovato Vertovese
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Fiorenzuola vs Rovato Vertovese

Fiorenzuola marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,8. Rovato Vertovese marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. La Fiorenzuola, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Fiorenzuolaultimele 5Rovato Vertovese
0,60
Puncte / meci
1,20
0,4
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Fiorenzuola și ultimele 5 Rovato Vertovese, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Fiorenzuola0-3-2

Î
Pavonese - Fiorenzuola18.10.26 · Serie D
2-1
E
Fiorenzuola - Piacenza10.10.26 · Serie D
0-0
E
Villa Dalme Valle - Fiorenzuola04.10.26 · Serie D
0-0
E
Fiorenzuola - Caldiero Terme27.09.26 · Serie D
1-1
Î
ASD Brusaporto - Fiorenzuola20.09.26 · Serie D
1-0

Rovato Vertovese1-3-1

E
Rovato Vertovese - Scanzorosciate18.10.26 · Serie D
1-1
V
AC Milan U23 - Rovato Vertovese11.10.26 · Serie D
1-2
Î
Rovato Vertovese - SSD Real Calepina04.10.26 · Serie D
0-1
E
Tritium - Rovato Vertovese27.09.26 · Serie D
2-2
E
Rovato Vertovese - AC Leon20.09.26 · Serie D
2-2

Ponturi Fiorenzuola - Rovato Vertovese

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Fiorenzuola2.4736% fără marjă
X · Egal2.9231% fără marjă
2 · Rovato Vertovese2.7233% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.41
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.34
Sub 2.5 1.59
Peste 2.5 2.15

Ambele marchează

GG Da 1.87
GG Nu 1.82

Analiza de dinainte de meci

Fiorenzuola - Rovato Vertovese s-a jucat duminică, 25 octombrie, în Serie D (Italia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Fiorenzuola n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 2-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Rovato Vertovese vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 7.

Casele văd un meci echilibrat: 2.47 pentru gazde, 2.72 pentru oaspeți și 2.92 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.15, iar GG la 1.87.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,1 pentru Fiorenzuola și 1,1 pentru Rovato Vertovese. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Fiorenzuola are 34%, Rovato Vertovese 37%. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 1.59 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din duminică, 25 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Fiorenzuola - Rovato Vertovese

Goluri estimate: 1,06 Fiorenzuola și 1,13 Rovato Vertovese, total 2,19. 1X2 în model: 34% · 29% · 37%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

1-113,4%0-112,6%1-011,9%0-011,2%1-27,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Fiorenzuola. Fiorenzuola a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,5% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startFiorenzuola · 2.47
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Fiorenzuola - Rovato Vertovese?

S-a jucat duminică, 25 octombrie, ora 15:30 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Fiorenzuola - Rovato Vertovese?

În Serie D (Italia).

Unde s-a jucat Fiorenzuola - Rovato Vertovese?

Pe Stadio comunale di Fiorenzuola d'Arda, duminică, 25 octombrie, ora 15:30 (ora României).

Cine era favorită în Fiorenzuola - Rovato Vertovese?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.72 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Fiorenzuola - Rovato Vertovese?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Serie D

Toată liga →