Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

IrlandaIrlanda · First Division

Finn Harps - Cobh Ramblers

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

IrlandaFirst Division · Irlanda Final
Finn Harps
ÎÎÎÎÎ
Final1-3Pauză 0-3
Cobh Ramblers
VÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Finn Harps 25%Egal 27%Cobh Ramblers 48%

Finn Harps 1-3 Cobh Ramblers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Finn Harps 1-3 Cobh Ramblers (pauză 0-3). Înainte de start, modelul dădea 59% pentru victoria lui Cobh Ramblers, iar cotele fără marjă 48%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 1-3 avea 6,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Finn Harpsîn meciCobh Ramblers
4
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Finn Harps vs Cobh Ramblers

Finn Harps marchează 0,2 goluri pe meci și primește 3,2. Cobh Ramblers marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. La Finn Harps, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Finn Harps 1, egal 2, Cobh Ramblers 5.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Finn Harpsultimele 5Cobh Ramblers
0,00
Puncte / meci
1,20
0,2
Goluri marcate / meci
1,0
3,2
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
5

Ultimele 5 meciuri Finn Harps și ultimele 5 Cobh Ramblers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Finn Harps0-0-5

Î
Bray Wanderers - Finn Harps07.08.26 · First Division
5-0
Î
Longford Town - Finn Harps03.08.26 · First Division
5-0
Î
Finn Harps - Cork City31.07.26 · First Division
0-3
Î
Kerry - Finn Harps24.07.26 · First Division
2-1
Î
Finn Harps - Bray Wanderers17.07.26 · Cupa FAI
0-1

Cobh Ramblers2-0-3

V
Cobh Ramblers - Treaty United07.08.26 · First Division
2-0
Î
Kerry - Cobh Ramblers03.08.26 · First Division
3-0
V
Cobh Ramblers - Wexford31.07.26 · First Division
1-0
Î
Cobh Ramblers - Bray Wanderers24.07.26 · First Division
1-2
Î
Waterford - Cobh Ramblers17.07.26 · Cupa FAI
2-1

Întâlniri directe Finn Harps - Cobh Ramblers

Finn Harps 1Egal 2Cobh Ramblers 5
Î
Cobh Ramblers - Finn Harps19.06.2026 · pauză 0-1
3-1
Î
Finn Harps - Cobh Ramblers10.04.2026 · pauză 0-0
0-2
E
Cobh Ramblers - Finn Harps27.02.2026 · pauză 1-0
1-1
Î
Cobh Ramblers - Finn Harps26.09.2025 · pauză 3-1
4-1
E
Finn Harps - Cobh Ramblers25.07.2025 · pauză 1-2
2-2
Î
Cobh Ramblers - Finn Harps25.04.2025 · pauză 2-0
3-1
Î
Finn Harps - Cobh Ramblers14.03.2025 · pauză 1-1
1-2
V
Finn Harps - Cobh Ramblers30.08.2024 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Finn Harps. 5 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Finn Harps - Cobh Ramblers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Finn Harps3.6525% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Cobh Ramblers1.9048% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.62
X2 1.30
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.55
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Finn Harps - Cobh Ramblers s-a jucat vineri, 21 august, în First Division (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Finn Harps n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 1-16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Cobh Ramblers vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 7.

În ultimele 8 întâlniri directe, Finn Harps a câștigat o dată, Cobh Ramblers de 5 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Cobh Ramblers - Finn Harps 3-1, pe 19 iunie 2026.

Cobh Ramblers pleacă favorită, la cota 1.90. Egalul e la 3.45, iar Finn Harps la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.55.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,0 pentru Finn Harps și 1,9 pentru Cobh Ramblers. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Cobh Ramblers merită privit: 59% în model, iar 1.90 plătește peste cota corectă de 1.69. Peste 2.5 goluri: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. La 1.62, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Finn Harps - Cobh Ramblers

Goluri estimate: 1,01 Finn Harps și 1,92 Cobh Ramblers, total 2,93. 1X2 în model: 19% · 22% · 59%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
17%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-110,4%0-110,3%1-29,9%0-29,8%1-36,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Finn Harps. Finn Harps a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Finn Harps. Finn Harps a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză0-3
Cornere4-2
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startCobh Ramblers · 1.90
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Finn Harps - Cobh Ramblers?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Finn Harps - Cobh Ramblers?

În First Division (Irlanda).

Unde s-a jucat Finn Harps - Cobh Ramblers?

Pe Finn Park, în Ballybofey, vineri, 21 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Finn Harps - Cobh Ramblers?

Cobh Ramblers pleca favorită, la cota 1.90. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Finn Harps - Cobh Ramblers?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din First Division

Toată liga →