Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

UruguayUruguay · Copa Uruguay

Fenix - Liverpool Montevideo

Statistici și rezultat final · joi, 27 august

UruguayCopa Uruguay · Uruguay Final
Fenix
VÎEEV
Final0-2Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
Fenix 29%Egal 30%Liverpool Montevideo 41%

Fenix 0-2 Liverpool Montevideo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Fenix 0-2 Liverpool Montevideo (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 52% pentru victoria lui Liverpool Montevideo, iar cotele fără marjă 41%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 60%), iar GG n-a ieșit (NG avea 56%). Scorul exact 0-2 avea 10,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Fenixîn meciLiverpool Montevideo
5
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Fenix vs Liverpool Montevideo

Fenix marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Liverpool Montevideo marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,2. La Fenix, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
40%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Fenixultimele 5Liverpool Montevideo
1,60
Puncte / meci
2,60
1,0
Goluri marcate / meci
2,2
1,0
Goluri primite / meci
0,2
2
Victorii
4
20%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Fenix și ultimele 5 Liverpool Montevideo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Fenix2-2-1

V
Tacuarembo - Fenix23.08.26 · Segunda Division
0-2
Î
Fenix - Plaza Colonia16.08.26 · Segunda Division
1-4
E
Fenix - La Luz FC08.08.26 · Segunda Division
0-0
E
Cerrito - Fenix02.08.26 · Segunda Division
1-1
V
Fenix - Atenas San Carlos26.07.26 · Segunda Division
1-0

Liverpool Montevideo4-1-0

V
Liverpool Montevideo - Cerro CA22.08.26 · Primera Division
4-0
V
Defensor Sporting - Liverpool Montevideo16.08.26 · Primera Division
0-4
V
Liverpool Montevideo - Albion FC (URU)08.08.26 · Primera Division
1-0
E
Central Espanol - Liverpool Montevideo02.08.26 · Primera Division
0-0
V
Defensor Sporting - Liverpool Montevideo26.07.26 · Primera Division
1-2

Întâlniri directe Fenix - Liverpool Montevideo

Fenix 1Egal 0Liverpool Montevideo 1
V
Liverpool Montevideo - Fenix11.10.2024 · pauză 1-1
1-2
Î
Fenix - Liverpool Montevideo07.04.2024 · pauză 1-1
1-3

V/E/Î din perspectiva Fenix. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Fenix - Liverpool Montevideo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Fenix3.1529% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Liverpool Montevideo2.2741% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.54
X2 1.30
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.34
Sub 2.5 1.62
Peste 2.5 2.12

Ambele marchează

GG Da 1.87
GG Nu 1.85

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.29
Pauză peste 1.5 3.05

Cornere

Sub 9.5 1.80
Peste 9.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

Fenix - Liverpool Montevideo s-a jucat joi, 27 august, în Copa Uruguay (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Fenix vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Liverpool Montevideo n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 11-1.

În ultimele 2 întâlniri directe, Fenix a câștigat o dată, Liverpool Montevideo o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Liverpool Montevideo - Fenix 1-2, pe 11 octombrie 2024.

Casele o dau favorită pe Liverpool Montevideo, la 2.27, cu egalul la 3.05. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.12, iar GG la 1.87.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 0,8 pentru Fenix și 1,5 pentru Liverpool Montevideo. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 21% la victorie, față de 29%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Liverpool Montevideo, modelul calculează 52%. Cota de 2.27 e peste cea corectă (1.92). Sub 2.5 goluri are 60% în model, iar 1.62 e aproape de cota corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Fenix - Liverpool Montevideo

Goluri estimate: 0,84 Fenix și 1,46 Liverpool Montevideo, total 2,30. 1X2 în model: 21% · 27% · 52%. Peste 2,5: 40% (cotă corectă 2.50). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
27%2
20%3
12%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 60% · peste 2,5: 40% (verde).

Scoruri probabile

0-114,6%1-112,3%0-210,7%0-010,0%1-29,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere5-4
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startLiverpool Montevideo · 2.27
Goluri estimate~2,3
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Fenix - Liverpool Montevideo?

S-a jucat joi, 27 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Fenix - Liverpool Montevideo?

În Copa Uruguay (Uruguay).

Cine era favorită în Fenix - Liverpool Montevideo?

Liverpool Montevideo pleca favorită, la cota 2.27. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Fenix - Liverpool Montevideo?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Copa Uruguay

Toată liga →