Vineri23 octombrie
Live 37 Pune pont

OlandaOlanda · Eerste Divisie

FC Volendam - Jong Utrecht

Statistici, pont și cote · vineri, 23 octombrie, ora 21:00

OlandaEerste Divisie · Olanda + Pune pont
FC Volendam
EVÎVÎ
Vineri21:0023 octombrie
Jong Utrecht
ÎÎÎVV
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
FC Volendam 54%Egal 22%Jong Utrecht 24%

Statistici FC Volendam vs Jong Utrecht

FC Volendam marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6. Jong Utrecht marchează 2,4 goluri pe meci și primește 2,0. La Jong Utrecht, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,5goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
FC Volendamultimele 5Jong Utrecht
1,40
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
2,4
1,6
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
100%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri FC Volendam și ultimele 5 Jong Utrecht, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

FC Volendam2-1-2

E
Waalwijk - FC Volendam18.10.26 · Eerste Divisie
1-1
V
FC Volendam - Vitesse Arnhem09.10.26 · Eerste Divisie
2-0
Î
Almere City - FC Volendam03.10.26 · Eerste Divisie
1-0
V
FC Volendam - Venlo26.09.26 · Eerste Divisie
3-2
Î
Jong AZ Alkmaar - FC Volendam18.09.26 · Eerste Divisie
4-1

Jong Utrecht2-0-3

Î
Jong Utrecht - Roda Kerkrade19.10.26 · Eerste Divisie
1-2
Î
De Graafschap - Jong Utrecht09.10.26 · Eerste Divisie
2-1
Î
Jong Utrecht - Venlo18.09.26 · Eerste Divisie
1-3
V
Jong Utrecht - Jong Ajax Amsterdam14.09.26 · Eerste Divisie
6-1
V
NAC Breda - Jong Utrecht11.09.26 · Eerste Divisie
2-3

Întâlniri directe FC Volendam - Jong Utrecht

FC Volendam 2Egal 0Jong Utrecht 0
V
Jong Utrecht - FC Volendam28.04.2025 · pauză 2-1
2-3
V
FC Volendam - Jong Utrecht08.11.2024 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva FC Volendam. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi FC Volendam - Jong Utrecht

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote FC Volendam - Jong Utrecht

1 · FC Volendam1.7154% fără marjă
X · Egal4.1022% fără marjă
2 · Jong Utrecht3.9024% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.18
X2 2.12
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.10
Sub 2.5 2.67
Peste 2.5 1.41

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.47

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.72
Pauză peste 1.5 1.97

Cornere

Sub 9.5 2.10
Peste 9.5 1.64

Analiză și pont FC Volendam - Jong Utrecht

FC Volendam o primește pe Jong Utrecht vineri, 23 octombrie, de la ora 21:00, în Eerste Divisie (Olanda).

FC Volendam vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Jong Utrecht are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 12-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, FC Volendam a câștigat de 2 ori, Jong Utrecht niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Jong Utrecht - FC Volendam 2-3, pe 28 aprilie 2025.

Casele o dau favorită pe FC Volendam, la 1.71, cu egalul la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.41, iar GG la 1.47.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru FC Volendam și 1,7 pentru Jong Utrecht. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 43% la victorie, față de 54%.

Verdict

Niciun rezultat nu iese clar în față: FC Volendam are 43%, Jong Utrecht 35%. Peste 2.5 goluri: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Cota 1.41 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 69%. Cota de 1.47 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități FC Volendam - Jong Utrecht

Goluri estimate: 1,88 FC Volendam și 1,66 Jong Utrecht, total 3,54. 1X2 în model: 43% · 22% · 35%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
22%3
19%4
28%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-19,1%2-18,5%1-27,5%2-27,1%1-05,5%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: FC Volendam. FC Volendam a primit 8 goluri în ultimele 5 partide.
  • Apărare vulnerabilă: Jong Utrecht. Jong Utrecht a primit 10 goluri în ultimele 5 partide.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,5% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start23.10, 21:00
FavorităFC Volendam · 1.71
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe FC Volendam - Jong Utrecht?

Vineri, 23 octombrie, ora 21:00, ora României.

În ce competiție se joacă FC Volendam - Jong Utrecht?

În Eerste Divisie (Olanda).

Unde se joacă FC Volendam - Jong Utrecht?

Pe Stadionul Kras, în Volendam, vineri, 23 octombrie, ora 21:00 (ora României).

Cine e favorită în FC Volendam - Jong Utrecht?

FC Volendam, la cota 1.71. Egalul e la 4.10.

Câte goluri se așteaptă în FC Volendam - Jong Utrecht?

În jur de 3,5, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.

Alte meciuri din Eerste Divisie

Toată liga →