Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

CehiaCehia

FC Slusovice - Sokol Nevsova

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

CehiaCehia Final
FC Slusovice
VÎÎEÎ
Final2-0Pauză 2-0
Sokol Nevsova
ÎEEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
FC Slusovice 54%Egal 23%Sokol Nevsova 23%

FC Slusovice 2-0 Sokol Nevsova: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FC Slusovice 2-0 Sokol Nevsova (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui FC Slusovice, iar cotele fără marjă 54%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG n-a ieșit (NG avea 39%). Scorul exact 2-0 avea 7,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 5 cartonașe galbene (2-3).

FC Slusoviceîn meciSokol Nevsova
6
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FC Slusovice vs Sokol Nevsova

FC Slusovice marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,0. Sokol Nevsova marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,4. La FC Slusovice, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
FC Slusoviceultimele 5Sokol Nevsova
0,80
Puncte / meci
0,60
1,4
Goluri marcate / meci
0,6
2,0
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
0
80%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri FC Slusovice și ultimele 5 Sokol Nevsova, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FC Slusovice1-1-3

Î4-1
E0-0

Sokol Nevsova0-3-2

Î2-0

Întâlniri directe FC Slusovice - Sokol Nevsova

FC Slusovice 1Egal 0Sokol Nevsova 0
V
FC Slusovice - Sokol Nevsova18.08.2024 · pauză 1-0
3-1

V/E/Î din perspectiva FC Slusovice. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi FC Slusovice - Sokol Nevsova

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FC Slusovice1.6754% fără marjă
X · Egal3.8523% fără marjă
2 · Sokol Nevsova3.8523% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.16
X2 1.92
12 1.16

Goluri

Sub 2.5 2.75
Peste 2.5 1.33

Ambele marchează

GG Da 1.38
GG Nu 2.75

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.75
Pauză peste 1.5 1.92

Analiza de dinainte de meci

FC Slusovice - Sokol Nevsova s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Cehia. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

FC Slusovice vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Sokol Nevsova n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: FC Slusovice - Sokol Nevsova 3-1, pe 18 august 2024.

Casele o dau favorită pe FC Slusovice, la 1.67, cu egalul la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.33, iar GG la 1.38.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru FC Slusovice și 1,3 pentru Sokol Nevsova. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 71% în model, dar la 1.16 plătește sub cota corectă de 1.41. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.33, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 61%. Cota de 1.38 e sub cea corectă (1.64) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități FC Slusovice - Sokol Nevsova

Goluri estimate: 1,76 FC Slusovice și 1,33 Sokol Nevsova, total 3,09. 1X2 în model: 48% · 23% · 29%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,7%2-19,4%1-08,0%1-27,1%2-07,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: FC Slusovice. FC Slusovice a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,7 goluri, după cote 3,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. FC Slusovice e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză2-0
Cornere6-2
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startFC Slusovice · 1.67
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FC Slusovice - Sokol Nevsova?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:30 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat FC Slusovice - Sokol Nevsova?

În Cehia.

Cine era favorită în FC Slusovice - Sokol Nevsova?

FC Slusovice pleca favorită, la cota 1.67. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în FC Slusovice - Sokol Nevsova?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.