Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

GeorgiaGeorgia · Cupa

FC Rustavi - FC Spaeri

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

GeorgiaCupa · Georgia Final
FC Rustavi
VÎVVV
Final1-1Pauză 1-1
FC Spaeri
VEÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
FC Rustavi 47%Egal 28%FC Spaeri 24%

FC Rustavi 1-1 FC Spaeri: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FC Rustavi 1-1 FC Spaeri (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (52%). Scorul exact 1-1 avea 12,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (9-4) și 9 cartonașe galbene (4-5).

FC Rustaviîn meciFC Spaeri
9
Cornere
4
4
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FC Rustavi vs FC Spaeri

FC Rustavi marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. FC Spaeri marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 8 întâlniri directe: FC Rustavi 3, egal 2, FC Spaeri 3.

~2,6goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
FC Rustaviultimele 5FC Spaeri
2,40
Puncte / meci
1,00
1,2
Goluri marcate / meci
1,6
1,0
Goluri primite / meci
1,4
4
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
80%
3
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri FC Rustavi și ultimele 5 FC Spaeri, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FC Rustavi4-0-1

V
Varketili Tbilisi - FC Rustavi26.07.26 · Cupa
0-1
Î
Dila Gori - FC Rustavi22.06.26 · Erovnuli Liga
3-0
V
Iberia 1999 - FC Rustavi17.06.26 · Erovnuli Liga
1-2
V
FC Rustavi - Meshakhte Tkibuli13.06.26 · Erovnuli Liga
1-0
V
FC Rustavi - FC Spaeri29.05.26 · Erovnuli Liga
2-1

FC Spaeri1-2-2

V
Dinamo Tbilisi 2 - FC Spaeri25.07.26 · Cupa
1-5
E
Torpedo Kutaisi - FC Spaeri22.06.26 · Erovnuli Liga
0-0
Î
Dila Gori - FC Spaeri16.06.26 · Erovnuli Liga
3-1
E
Iberia 1999 - FC Spaeri12.06.26 · Erovnuli Liga
1-1
Î
FC Rustavi - FC Spaeri29.05.26 · Erovnuli Liga
2-1

Întâlniri directe FC Rustavi - FC Spaeri

FC Rustavi 3Egal 2FC Spaeri 3
V
FC Rustavi - FC Spaeri29.05.2026 · pauză 1-0
2-1
E
FC Spaeri - FC Rustavi18.04.2026 · pauză 0-1
1-1
Î
FC Spaeri - FC Rustavi21.11.2025 · pauză 0-0
2-1
V
FC Rustavi - FC Spaeri19.09.2025 · pauză 0-0
2-0
E
FC Spaeri - FC Rustavi28.05.2025 · pauză 0-0
0-0
Î
FC Rustavi - FC Spaeri12.04.2025 · pauză 0-1
0-2
V
FC Rustavi - FC Spaeri01.12.2024 · pauză 2-0
2-1
Î
FC Spaeri - FC Rustavi26.09.2024 · pauză 2-0
3-1

V/E/Î din perspectiva FC Rustavi. 4 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi FC Rustavi - FC Spaeri

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FC Rustavi1.9047% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · FC Spaeri3.7024% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.52
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.72
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.92

Analiza de dinainte de meci

FC Rustavi - FC Spaeri s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Cupa (Georgia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

FC Rustavi vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, FC Spaeri are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 8-7.

În ultimele 8 întâlniri directe, FC Rustavi a câștigat de 3 ori, FC Spaeri de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: FC Rustavi - FC Spaeri 2-1, pe 29 mai 2026.

Casele o dau favorită pe FC Rustavi, la 1.90, cu egalul la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 1.80.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru FC Rustavi și 1,2 pentru FC Spaeri. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, dar la 1.30 plătește sub cota corectă de 1.45. Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.29, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități FC Rustavi - FC Spaeri

Goluri estimate: 1,40 FC Rustavi și 1,16 FC Spaeri, total 2,56. 1X2 în model: 43% · 26% · 31%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
21%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,6%1-010,8%0-19,0%2-18,8%0-07,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere9-4
Cartonașe galbene4-5
Favorită la startFC Rustavi · 1.90
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FC Rustavi - FC Spaeri?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat FC Rustavi - FC Spaeri?

În Cupa (Georgia).

Unde s-a jucat FC Rustavi - FC Spaeri?

Pe Stadionul Poladi, în Rustavi, sâmbătă, 1 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în FC Rustavi - FC Spaeri?

FC Rustavi pleca favorită, la cota 1.90. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în FC Rustavi - FC Spaeri?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.