Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Farnham Town - Eastleigh

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Farnham Town
EEVEV
Final1-0Pauză 1-0
Eastleigh
ÎÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Farnham Town 27%Egal 24%Eastleigh 49%

Farnham Town 1-0 Eastleigh: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Farnham Town 1-0 Eastleigh (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Farnham Town, iar cotele fără marjă 27%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 1-0 avea 8,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (5-5) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Farnham Townîn meciEastleigh
5
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Farnham Town vs Eastleigh

Farnham Town marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,0. Eastleigh marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,4.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Farnham Townultimele 5Eastleigh
1,80
Puncte / meci
0,00
1,6
Goluri marcate / meci
0,6
1,0
Goluri primite / meci
2,4
2
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Farnham Town și ultimele 5 Eastleigh, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Farnham Town2-3-0

E
Farnham Town - Yeovil Town28.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
E
Rochdale - Farnham Town25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Farnham Town - Wycombe Wanderers21.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Cobham FC - Farnham Town18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Farnham Town - Badshot Lea11.07.26 · Amicale intercluburi
2-0

Eastleigh0-0-5

Î
Eastleigh - Crawley Town25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Eastleigh - Valenciennes22.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
Eastleigh - Southampton18.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Poole Town - Eastleigh14.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Horsham - Eastleigh10.07.26 · Amicale intercluburi
3-2

Ponturi Farnham Town - Eastleigh

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Farnham Town3.4527% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Eastleigh1.8549% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.02
X2 1.19
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.10
Sub 2.5 2.52
Peste 2.5 1.43

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.45

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.66
Pauză peste 1.5 2.07

Analiza de dinainte de meci

Farnham Town - Eastleigh s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Farnham Town n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 8-5. Eastleigh n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 12.

Eastleigh pleacă favorită, la cota 1.85. Egalul e la 3.80, iar Farnham Town la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.43, iar GG la 1.49.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Farnham Town și 1,4 pentru Eastleigh. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 45% la victorie, față de 27%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X merită privit: 69% în model, iar 2.02 plătește peste cota corectă de 1.45. Peste 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.43, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 1.49 e sub cea corectă (1.67) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Farnham Town - Eastleigh

Goluri estimate: 1,68 Farnham Town și 1,36 Eastleigh, total 3,04. 1X2 în model: 45% · 24% · 31%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%2-19,2%1-08,0%1-27,4%2-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Eastleigh. Eastleigh a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Eastleigh e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere5-5
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startEastleigh · 1.85
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Farnham Town - Eastleigh?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Farnham Town - Eastleigh?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Farnham Town - Eastleigh?

Eastleigh pleca favorită, la cota 1.85. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Farnham Town - Eastleigh?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →