Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Farnborough - Chesham United

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Farnborough
ÎVVEÎ
Final1-0Pauză 0-0
Chesham United
ÎÎVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Farnborough 33%Egal 25%Chesham United 41%

Farnborough 1-0 Chesham United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Farnborough 1-0 Chesham United (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Farnborough, iar cotele fără marjă 33%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 1-0 avea 8,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (9-3) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Farnboroughîn meciChesham United
9
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Farnborough vs Chesham United

Farnborough marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Chesham United marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. La Chesham United, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Farnborough 1, egal 0, Chesham United 3.

~2,9goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Farnboroughultimele 5Chesham United
1,40
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
1,2
1,2
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Farnborough și ultimele 5 Chesham United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Farnborough2-1-2

Î
Farnborough - Hemel Hempstead Town15.08.26 · National League - Sud
0-2
V
Maidstone United - Farnborough08.08.26 · National League - Sud
1-2
V
Farnborough - Bath City01.08.26 · Amicale intercluburi
3-0
E
Farnborough - Portsmouth29.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Aldershot Town - Farnborough18.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Chesham United2-0-3

Î
Braintree Town - Chesham United15.08.26 · National League - Sud
3-2
Î
Weston Super Mare - Chesham United08.08.26 · National League - Sud
3-0
V
Oxford City - Chesham United01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Chertsey Town - Chesham United28.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Wingate & Finchley - Chesham United25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Întâlniri directe Farnborough - Chesham United

Farnborough 1Egal 0Chesham United 3
Î
Farnborough - Chesham United17.01.2026 · pauză 0-1
0-1
Î
Chesham United - Farnborough16.08.2025 · pauză 1-1
3-2
Î
Chesham United - Farnborough12.04.2025 · pauză 1-1
2-1
V
Farnborough - Chesham United04.02.2025 · pauză 1-0
2-1

V/E/Î din perspectiva Farnborough. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Farnborough - Chesham United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Farnborough2.7533% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Chesham United2.2241% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.58
X2 1.34
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.49
Pauză peste 1.5 2.37

Analiza de dinainte de meci

Farnborough - Chesham United s-a jucat miercuri, 19 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Farnborough are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-6. Chesham United vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Farnborough a câștigat o dată, Chesham United de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Farnborough - Chesham United 0-1, pe 17 ianuarie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.75 pentru gazde, 2.22 pentru oaspeți și 3.60 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.54.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Farnborough și 1,4 pentru Chesham United. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 40% la victorie, față de 33%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Farnborough are 40%, Chesham United 35%. Peste 1.5 goluri are 78% în model, dar la 1.16 plătește sub cota corectă de 1.28. Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.54, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Farnborough - Chesham United

Goluri estimate: 1,49 Farnborough și 1,38 Chesham United, total 2,87. 1X2 în model: 40% · 25% · 35%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
24%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,7%2-18,7%1-08,4%1-28,0%0-17,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Chesham United. Chesham United a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere9-3
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startChesham United · 2.22
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Farnborough - Chesham United?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Farnborough - Chesham United?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Farnborough - Chesham United?

Pe Stadionul The Rushmoor, în Farnborough, miercuri, 19 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Farnborough - Chesham United?

Niciuna clar: cotele erau 2.75 la gazde și 2.22 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Farnborough - Chesham United?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →