Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

LuxemburgLuxemburg · National Division

F91 Dudelange - UNA Strassen

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

LuxemburgNational Division · Luxemburg Final
F91 Dudelange
ÎVVVÎ
Final0-2Pauză 0-1
UNA Strassen
VÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
F91 Dudelange 40%Egal 26%UNA Strassen 34%

F91 Dudelange 0-2 UNA Strassen: statisticile meciului

Meciul s-a terminat F91 Dudelange 0-2 UNA Strassen (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru victoria lui UNA Strassen, iar cotele fără marjă 34%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 0-2 avea 4,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

F91 Dudelangeîn meciUNA Strassen
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici F91 Dudelange vs UNA Strassen

F91 Dudelange marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,4. UNA Strassen marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. La F91 Dudelange, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: F91 Dudelange 4, egal 1, UNA Strassen 1.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
F91 Dudelangeultimele 5UNA Strassen
1,80
Puncte / meci
1,80
2,4
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
0%
4
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri F91 Dudelange și ultimele 5 UNA Strassen, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

F91 Dudelange3-0-2

Î
Atert Bissen - F91 Dudelange04.08.26 · National Division
2-0
V
F91 Dudelange - Hostert18.07.26 · Amicale intercluburi
5-1
V
F91 Dudelange - Royal Excelsior Virton11.07.26 · Amicale intercluburi
4-0
V
F91 Dudelange - US Rumelange04.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
F91 Dudelange - Crossing Schaerbeek28.06.26 · Amicale intercluburi
1-3

UNA Strassen3-0-2

V
UNA Strassen - Victoria Rosport04.08.26 · National Division
4-0
Î
UNA Strassen - Partizan30.07.26 · Uefa Europa Conference League
0-1
Î
Partizan - UNA Strassen23.07.26 · Uefa Europa Conference League
4-0
V
La Fiorita - UNA Strassen14.07.26 · Uefa Europa Conference League
0-2
V
UNA Strassen - La Fiorita07.07.26 · Uefa Europa Conference League
1-0

Întâlniri directe F91 Dudelange - UNA Strassen

F91 Dudelange 4Egal 1UNA Strassen 1
E
F91 Dudelange - UNA Strassen17.05.2026 · pauză 0-1
1-1
V
UNA Strassen - F91 Dudelange07.12.2025 · pauză 0-2
1-4
V4-2
Î
F91 Dudelange - UNA Strassen16.03.2025 · pauză 0-1
1-3
V
UNA Strassen - F91 Dudelange21.09.2024 · pauză 0-0
0-1
V
F91 Dudelange - UNA Strassen30.03.2024 · pauză 2-1
4-3

V/E/Î din perspectiva F91 Dudelange. 4 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi F91 Dudelange - UNA Strassen

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · F91 Dudelange2.2740% fără marjă
X · Egal3.4526% fără marjă
2 · UNA Strassen2.6734% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.50
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.75

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.12

Analiza de dinainte de meci

F91 Dudelange - UNA Strassen s-a jucat duminică, 9 august, în National Division (Luxemburg). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, F91 Dudelange are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 12-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. UNA Strassen vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 5.

În ultimele 6 întâlniri directe, F91 Dudelange a câștigat de 4 ori, UNA Strassen o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,2 goluri în medie. Ultima: F91 Dudelange - UNA Strassen 1-1, pe 17 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.27 pentru gazde, 2.67 pentru oaspeți și 3.45 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.75, iar GG la 1.65.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru F91 Dudelange și 1,4 pentru UNA Strassen. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: F91 Dudelange are 43%, UNA Strassen 33%. Peste 2.5 goluri: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. Cota 1.75 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.65 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități F91 Dudelange - UNA Strassen

Goluri estimate: 1,58 F91 Dudelange și 1,36 UNA Strassen, total 2,94. 1X2 în model: 43% · 24% · 33%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
16%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-111,4%2-19,0%1-08,4%1-27,7%0-17,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 4,2 goluri, iar modelul estimează acum 2,9.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startF91 Dudelange · 2.27
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat F91 Dudelange - UNA Strassen?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat F91 Dudelange - UNA Strassen?

În National Division (Luxemburg).

Unde s-a jucat F91 Dudelange - UNA Strassen?

Pe Stadionul Jos Nosbaum, în Diddeleng (Dudelange), duminică, 9 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în F91 Dudelange - UNA Strassen?

Niciuna clar: cotele erau 2.27 la gazde și 2.67 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în F91 Dudelange - UNA Strassen?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din National Division

Toată liga →