Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

ArgentinaArgentina · Torneo Federal A

Escobar FC - Sportivo Las Parejas

Statistici și rezultat final · miercuri, 12 august

ArgentinaTorneo Federal A · Argentina Final
Escobar FC
VÎEVE
Final0-0Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
Escobar FC 41%Egal 32%Sportivo Las Parejas 27%

Escobar FC 0-0 Sportivo Las Parejas: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Escobar FC 0-0 Sportivo Las Parejas (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru egalul, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 1,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 70%), iar GG n-a ieșit (NG avea 63%). Scorul exact 0-0 avea 14,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (0-6) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Escobar FCîn meciSportivo Las Parejas
0
Cornere
6
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Escobar FC vs Sportivo Las Parejas

Escobar FC marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Sportivo Las Parejas marchează 0,2 goluri pe meci și primește 0,6. La Sportivo Las Parejas, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,9goluri estimate
30%peste 2,5 goluri
37%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Escobar FCultimele 5Sportivo Las Parejas
1,60
Puncte / meci
0,80
1,2
Goluri marcate / meci
0,2
1,4
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
0%
60%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Escobar FC și ultimele 5 Sportivo Las Parejas, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Escobar FC2-2-1

V
Sarmiento Resistencia - Escobar FC08.08.26 · Torneo Federal A
0-1
Î
Escobar FC - Boca Unidos01.08.26 · Torneo Federal A
0-3
E
Sportivo Belgrano - Escobar FC25.07.26 · Torneo Federal A
2-2
V
Escobar FC - Douglas Haig11.07.26 · Torneo Federal A
2-1
E
Defensores Belgrano - Escobar FC05.07.26 · Torneo Federal A
1-1

Sportivo Las Parejas0-4-1

E
Sportivo Las Parejas - Defensores de Vilelas08.08.26 · Torneo Federal A
0-0
Î
El Linqueno - Sportivo Las Parejas02.08.26 · Torneo Federal A
2-0
E
Independiente Chivilcoy - Sportivo Las Parejas26.07.26 · Torneo Federal A
1-1
E
Sportivo Las Parejas - Sportivo Belgrano12.07.26 · Torneo Federal A
0-0
E
Douglas Haig - Sportivo Las Parejas05.07.26 · Torneo Federal A
0-0

Întâlniri directe Escobar FC - Sportivo Las Parejas

Escobar FC 0Egal 1Sportivo Las Parejas 1
Î
Sportivo Las Parejas - Escobar FC30.05.2026 · pauză 1-0
1-0
E
Escobar FC - Sportivo Las Parejas30.03.2026 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Escobar FC. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Escobar FC - Sportivo Las Parejas

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Escobar FC2.2241% fără marjă
X · Egal2.8732% fără marjă
2 · Sportivo Las Parejas3.4527% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.25
X2 1.55
12 1.36

Goluri

Peste 1.5 1.51
Sub 2.5 1.41
Peste 2.5 2.57

Ambele marchează

GG Da 2.17
GG Nu 1.61

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.22
Pauză peste 1.5 3.50

Analiza de dinainte de meci

Escobar FC - Sportivo Las Parejas s-a jucat miercuri, 12 august, în Torneo Federal A (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Escobar FC vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 7. Sportivo Las Parejas n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: patru egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 1-3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Escobar FC a câștigat niciodată, Sportivo Las Parejas o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Sportivo Las Parejas - Escobar FC 1-0, pe 30 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Escobar FC, la 2.22, cu egalul la 2.87. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.57, iar GG la 2.17.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,1 pentru Escobar FC și 0,9 pentru Sportivo Las Parejas. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.25, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 70%. Cota de 1.41 e corectă, fără plus. Nu marchează ambele (NG) are 63% în model, iar 1.61 e aproape de cota corectă (1.59). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Escobar FC - Sportivo Las Parejas

Goluri estimate: 1,05 Escobar FC și 0,86 Sportivo Las Parejas, total 1,91. 1X2 în model: 39% · 32% · 29%. Peste 2,5: 30% (cotă corectă 3.33). GG: 37% (cotă corectă 2.70). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

15%0
28%1
27%2
17%3
8%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 70% · peste 2,5: 30% (verde).

Scoruri probabile

1-015,5%0-014,8%1-113,4%0-112,7%2-08,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Sportivo Las Parejas. Sportivo Las Parejas a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere0-6
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startEscobar FC · 2.22
Goluri estimate~1,9
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Escobar FC - Sportivo Las Parejas?

S-a jucat miercuri, 12 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Escobar FC - Sportivo Las Parejas?

În Torneo Federal A (Argentina).

Cine era favorită în Escobar FC - Sportivo Las Parejas?

Escobar FC pleca favorită, la cota 2.22. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Escobar FC - Sportivo Las Parejas?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din Torneo Federal A

Toată liga →