Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

ColumbiaColumbia · Cupa

Envigado - Once Caldas

Statistici și rezultat final · joi, 30 iulie

ColumbiaCupa · Columbia Final
Envigado
VÎEVV
Final0-3Pauză 0-2
Once Caldas
VVEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Envigado 22%Egal 28%Once Caldas 50%

Envigado 0-3 Once Caldas: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Envigado 0-3 Once Caldas (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 52% pentru victoria lui Once Caldas, iar cotele fără marjă 50%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG n-a ieșit (NG avea 49%). Scorul exact 0-3 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (3-7) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Envigadoîn meciOnce Caldas
3
Cornere
7
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Envigado vs Once Caldas

Envigado marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. Once Caldas marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,8. În directe, Envigado nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Envigadoultimele 5Once Caldas
2,00
Puncte / meci
2,00
1,4
Goluri marcate / meci
2,2
1,4
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
5

Ultimele 5 meciuri Envigado și ultimele 5 Once Caldas, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Envigado3-1-1

V
Envigado - Real Soacha Cundinamarca27.07.26 · Primera B
1-0
Î
Once Caldas - Envigado22.07.26 · Cupa
3-0
E
Envigado - Real Cartagena29.05.26 · Primera B
1-1
V
Real Cartagena - Envigado26.05.26 · Primera B
2-3
V
Tigres FC - Envigado15.05.26 · Primera B
1-2

Once Caldas3-1-1

V
Once Caldas - Cucuta Deportivo27.07.26 · Primera A - Apertura
5-1
V
Once Caldas - Envigado22.07.26 · Cupa
3-0
E
Junior Barranquilla - Once Caldas14.05.26 · Primera A - Apertura
2-2
Î
Once Caldas - Junior Barranquilla11.05.26 · Primera A - Apertura
0-1
V
Once Caldas - Atletico Nacional02.05.26 · Primera A - Apertura
1-0

Întâlniri directe Envigado - Once Caldas

Envigado 0Egal 0Once Caldas 5
Î
Once Caldas - Envigado22.07.2026 · pauză 2-0
3-0
Î
Once Caldas - Envigado14.09.2025 · pauză 0-0
1-0
Î
Envigado - Once Caldas01.05.2025 · pauză 1-1
1-2
Î
Envigado - Once Caldas21.09.2024 · pauză 0-0
0-1
Î
Once Caldas - Envigado10.03.2024 · pauză 1-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Envigado. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Envigado - Once Caldas

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Envigado4.1022% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Once Caldas1.8350% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.57
X2 1.29
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.37
Sub 2.5 1.58
Peste 2.5 2.20

Ambele marchează

GG Da 1.95
GG Nu 1.77

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.30
Pauză peste 1.5 3.00

Analiza de dinainte de meci

Envigado - Once Caldas s-a jucat joi, 30 iulie, în Cupa (Columbia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Envigado are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 7-7. Once Caldas vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 4.

În ultimele 5 întâlniri directe, Envigado a câștigat niciodată, Once Caldas de 5 ori. Ultima: Once Caldas - Envigado 3-0, pe 22 iulie 2026.

Once Caldas pleacă favorită, la cota 1.83. Egalul e la 3.30, iar Envigado la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.20, iar GG la 1.95.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,0 pentru Envigado și 1,6 pentru Once Caldas. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Once Caldas are 52% în model, iar 1.83 e aproape de cota corectă (1.92). Peste 1.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. Cota 1.37 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Envigado - Once Caldas

Goluri estimate: 0,99 Envigado și 1,63 Once Caldas, total 2,62. 1X2 în model: 23% · 25% · 52%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

0-111,9%1-111,7%0-29,7%1-29,6%0-07,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,9 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-2
Cornere3-7
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startOnce Caldas · 1.83
Goluri estimate~2,6
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Envigado - Once Caldas?

S-a jucat joi, 30 iulie, ora 23:30 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Envigado - Once Caldas?

În Cupa (Columbia).

Unde s-a jucat Envigado - Once Caldas?

Pe Stadionul Polideportivo Sur, în Envigado, joi, 30 iulie, ora 23:30 (ora României).

Cine era favorită în Envigado - Once Caldas?

Once Caldas pleca favorită, la cota 1.83. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Envigado - Once Caldas?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →