Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Elversberg - Lorient

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Amicale intercluburi Final
Elversberg
EVVÎE
Final4-1
Lorient
ÎVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Elversberg 42%Egal 27%Lorient 31%

Elversberg 4-1 Lorient: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Elversberg 4-1 Lorient. Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Elversberg, iar cotele fără marjă 42%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 4-1 avea 1,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (5-2) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Elversbergîn meciLorient
5
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Elversberg vs Lorient

Elversberg marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. Lorient marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,8.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Elversbergultimele 5Lorient
1,60
Puncte / meci
2,40
1,8
Goluri marcate / meci
2,2
1,2
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Elversberg și ultimele 5 Lorient, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Elversberg2-2-1

E
Mallorca - Elversberg08.08.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Strasbourg - Elversberg04.08.26 · Amicale intercluburi
2-5
V
NEC Nijmegen - Elversberg25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Elversberg - Viktoria Koln17.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Elversberg - Thun11.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Lorient4-0-1

Î
Angers - Lorient08.08.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Lorient - UNFP Selection04.08.26 · Amicale intercluburi
5-1
V
Guingamp - Lorient25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Lorient - Nantes18.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Concarneau - Lorient11.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Ponturi Elversberg - Lorient

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Elversberg2.1742% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Lorient3.0031% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.32
X2 1.59
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.77

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

Elversberg - Lorient s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Elversberg are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 9-6. Lorient vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 4.

Elversberg pleacă favorită, la cota 2.17. Egalul e la 3.40, iar Lorient la 3.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.77, iar GG la 1.64.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Elversberg și 1,5 pentru Lorient. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Elversberg are 36%, Lorient 39%. Peste 2.5 goluri are 55% în model, iar 1.77 e aproape de cota corectă (1.82). Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Cota 1.64 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Elversberg - Lorient

Goluri estimate: 1,40 Elversberg și 1,48 Lorient, total 2,88. 1X2 în model: 36% · 25% · 39%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,6%1-28,6%0-18,3%2-18,1%1-07,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Cornere5-2
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startElversberg · 2.17
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Elversberg - Lorient?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Elversberg - Lorient?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Elversberg - Lorient?

Pe Ursapharm-Arena an der Kaiserlinde, în Spiesen-Elversberg, sâmbătă, 15 august, ora 16:30 (ora României).

Cine era favorită în Elversberg - Lorient?

Elversberg pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Elversberg - Lorient?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →