Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

ArgentinaArgentina · Torneo Federal A

El Linqueno - Gimnasia y Esgrima de Concepcion

Statistici și rezultat final · joi, 13 august

ArgentinaTorneo Federal A · Argentina Final
El Linqueno
EEVVV
Final0-0Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
El Linqueno 43%Egal 32%Gimnasia y Esgrima de Concepcion 24%

El Linqueno 0-0 Gimnasia y Esgrima de Concepcion: statisticile meciului

Meciul s-a terminat El Linqueno 0-0 Gimnasia y Esgrima de Concepcion (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru egalul, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 1,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 73%), iar GG n-a ieșit (NG avea 65%). Scorul exact 0-0 avea 16,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 2 cornere (0-2) și 4 cartonașe galbene (1-3).

El Linquenoîn meciGimnasia y Esgrima de Concepcion
0
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici El Linqueno vs Gimnasia y Esgrima de Concepcion

El Linqueno marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,4. Gimnasia y Esgrima de Concepcion marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,2. La El Linqueno, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: El Linqueno 3, egal 3, Gimnasia y Esgrima de Concepcion 2.

~1,8goluri estimate
27%peste 2,5 goluri
35%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
El Linquenoultimele 5Gimnasia y Esgrima de Concepcion
2,20
Puncte / meci
1,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
0,4
Goluri primite / meci
0,2
3
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
0%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri El Linqueno și ultimele 5 Gimnasia y Esgrima de Concepcion, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

El Linqueno3-2-0

E
El Linqueno - Gimnasia y Esgrima de Concepcion13.08.26 · Torneo Federal A
0-0
E
Tucuman Central Deportes - El Linqueno08.08.26 · Torneo Federal A
1-1
V
El Linqueno - Sportivo Las Parejas02.08.26 · Torneo Federal A
2-0
V
Gimnasia y Esgrima de Concepcion - El Linqueno26.07.26 · Torneo Federal A
0-1
V
El Linqueno - Independiente Chivilcoy12.07.26 · Torneo Federal A
2-1

Gimnasia y Esgrima de Concepcion2-2-1

E
El Linqueno - Gimnasia y Esgrima de Concepcion13.08.26 · Torneo Federal A
0-0
Î
Gimnasia y Esgrima de Concepcion - El Linqueno26.07.26 · Torneo Federal A
0-1
V3-0

Întâlniri directe El Linqueno - Gimnasia y Esgrima de Concepcion

El Linqueno 3Egal 3Gimnasia y Esgrima de Concepcion 2
E0-0
V0-1
E0-0
E0-0
V0-2
Î0-1
Î2-0
V1-0

V/E/Î din perspectiva El Linqueno. 0 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi El Linqueno - Gimnasia y Esgrima de Concepcion

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · El Linqueno2.1243% fără marjă
X · Egal2.8532% fără marjă
2 · Gimnasia y Esgrima de Concepcion3.7524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.60
12 1.36

Goluri

Peste 1.5 1.59
Sub 2.5 1.35
Peste 2.5 2.75

Ambele marchează

GG Da 2.32
GG Nu 1.54

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.19
Pauză peste 1.5 3.75

Analiza de dinainte de meci

El Linqueno - Gimnasia y Esgrima de Concepcion s-a jucat joi, 13 august, în Torneo Federal A (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, El Linqueno n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 6-2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Gimnasia y Esgrima de Concepcion vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 1.

În ultimele 8 întâlniri directe, El Linqueno a câștigat de 3 ori, Gimnasia y Esgrima de Concepcion de 2 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 0,9 goluri în medie. Ultima: El Linqueno - Gimnasia y Esgrima de Concepcion 0-0, pe 13 august 2026.

El Linqueno pleacă favorită, la cota 2.12. Egalul e la 2.85, iar Gimnasia y Esgrima de Concepcion la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.75, iar GG la 2.32.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,0 pentru El Linqueno și 0,9 pentru Gimnasia y Esgrima de Concepcion. Scorul cel mai probabil e 0-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 36% la victorie, față de 43%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, dar la 1.22 plătește sub cota corectă de 1.45. Sub 2.5 goluri: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. Cota 1.35 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 65%. Cota de 1.54 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități El Linqueno - Gimnasia y Esgrima de Concepcion

Goluri estimate: 0,95 El Linqueno și 0,86 Gimnasia y Esgrima de Concepcion, total 1,81. 1X2 în model: 36% · 33% · 31%. Peste 2,5: 27% (cotă corectă 3.70). GG: 35% (cotă corectă 2.86). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

16%0
30%1
27%2
16%3
7%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 73% · peste 2,5: 27% (verde).

Scoruri probabile

0-016,4%1-015,5%0-114,1%1-113,4%2-07,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere0-2
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startEl Linqueno · 2.12
Goluri estimate~1,8
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat El Linqueno - Gimnasia y Esgrima de Concepcion?

S-a jucat joi, 13 august, ora 02:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat El Linqueno - Gimnasia y Esgrima de Concepcion?

În Torneo Federal A (Argentina).

Cine era favorită în El Linqueno - Gimnasia y Esgrima de Concepcion?

El Linqueno pleca favorită, la cota 2.12. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în El Linqueno - Gimnasia y Esgrima de Concepcion?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din Torneo Federal A

Toată liga →