Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

NorvegiaNorvegia · Cupa

EIK Tonsberg - Honefoss

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

NorvegiaCupa · Norvegia Final
EIK Tonsberg
ÎÎÎÎÎ
Final1-4Pauză 0-2
Honefoss
ÎVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
EIK Tonsberg 18%Egal 17%Honefoss 65%

EIK Tonsberg 1-4 Honefoss: statisticile meciului

Meciul s-a terminat EIK Tonsberg 1-4 Honefoss (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 68% pentru victoria lui Honefoss, iar cotele fără marjă 65%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 4,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 84%), iar GG a ieșit (75%). Scorul exact 1-4 avea 5,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (1-4) și 2 cartonașe galbene (1-1).

EIK Tonsbergîn meciHonefoss
1
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici EIK Tonsberg vs Honefoss

EIK Tonsberg marchează 2,0 goluri pe meci și primește 3,2. Honefoss marchează 4,0 goluri pe meci și primește 1,6. La Honefoss, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,6goluri estimate
84%peste 2,5 goluri
75%ambele marchează
1-3scorul cel mai probabil
EIK Tonsbergultimele 5Honefoss
0,00
Puncte / meci
2,40
2,0
Goluri marcate / meci
4,0
3,2
Goluri primite / meci
1,6
0
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri EIK Tonsberg și ultimele 5 Honefoss, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

EIK Tonsberg0-0-5

Î
Mjondalen - EIK Tonsberg15.08.26 · 2.Division
2-1
Î
EIK Tonsberg - Traeff09.08.26 · 2.Division
0-1
Î
Vidar - EIK Tonsberg02.08.26 · 2.Division
4-3
Î
EIK Tonsberg - Sandviken25.07.26 · 2.Division
5-6
Î
Traeff - EIK Tonsberg27.06.26 · 2.Division
3-1

Honefoss4-0-1

Î
Stjordals Blink - Honefoss16.08.26 · 2.Division
4-2
V
Honefoss - Ull/Kisa08.08.26 · 2.Division
9-1
V
Lorenskog - Honefoss01.08.26 · 2.Division
1-3
V
Honefoss - Skeid25.07.26 · 2.Division
3-1
V
Kjelsas - Honefoss27.06.26 · 2.Division
1-3

Ponturi EIK Tonsberg - Honefoss

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · EIK Tonsberg5.1518% fără marjă
X · Egal5.3017% fără marjă
2 · Honefoss1.4065% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.87
X2 1.08
12 1.11

Goluri

Peste 1.5 1.03
Sub 2.5 3.45
Peste 2.5 1.22

Ambele marchează

GG Da 1.43
GG Nu 2.62

Prima repriză

Pauză sub 1.5 2.02
Pauză peste 1.5 1.70

Analiza de dinainte de meci

EIK Tonsberg - Honefoss s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Cupa (Norvegia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

EIK Tonsberg n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. A marcat 10 goluri și a primit 16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Honefoss are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 20-8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Casele o dau favorită pe Honefoss, la 1.40, cu egalul la 5.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 65% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.22, iar GG la 1.43.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru EIK Tonsberg și 3,1 pentru Honefoss. Scorul cel mai probabil e 1-3.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Honefoss, modelul calculează 68%. Cota de 1.40 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 84% în model, iar 1.22 e aproape de cota corectă (1.19). Ambele marchează (GG): 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Casele dau 1.43, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-3.

Probabilități EIK Tonsberg - Honefoss

Goluri estimate: 1,54 EIK Tonsberg și 3,08 Honefoss, total 4,62. 1X2 în model: 17% · 15% · 68%. Peste 2,5: 84% (cotă corectă 1.19). GG: 75% (cotă corectă 1.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
5%1
10%2
16%3
19%4
49%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 16% · peste 2,5: 84% (verde).

Scoruri probabile

1-37,4%1-27,2%2-35,7%1-45,7%2-25,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: EIK Tonsberg. EIK Tonsberg a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Honefoss. Honefoss a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 5,4 goluri, după cote 3,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-4
Pauză0-2
Cornere1-4
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startHonefoss · 1.40
Goluri estimate~4,6
Scor probabil1-3

Întrebări frecvente

Când s-a jucat EIK Tonsberg - Honefoss?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-4.

În ce competiție s-a jucat EIK Tonsberg - Honefoss?

În Cupa (Norvegia).

Unde s-a jucat EIK Tonsberg - Honefoss?

Pe Eikbanen, în Tønsberg, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în EIK Tonsberg - Honefoss?

Honefoss pleca favorită, la cota 1.40. Meciul s-a terminat 1-4.

Câte goluri s-au marcat în EIK Tonsberg - Honefoss?

5 goluri, scor final 1-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,6.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →