Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Ebbsfleet United - West Ham U21

Statistici și rezultat final · marți, 21 iulie

Amicale intercluburi Final
Ebbsfleet United
VVVÎE
Final1-2Pauză 1-2
West Ham U21
ÎÎVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Ebbsfleet United 43%Egal 26%West Ham U21 32%

Ebbsfleet United 1-2 West Ham U21: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ebbsfleet United 1-2 West Ham U21 (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru victoria lui West Ham U21, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (66%). Scorul exact 1-2 avea 6,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (8-2) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Ebbsfleet Unitedîn meciWest Ham U21
8
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ebbsfleet United vs West Ham U21

Ebbsfleet United marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8. West Ham U21 marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,4. La West Ham U21, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ebbsfleet Unitedultimele 5West Ham U21
2,00
Puncte / meci
0,80
2,0
Goluri marcate / meci
1,8
0,8
Goluri primite / meci
2,4
3
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Ebbsfleet United și ultimele 5 West Ham U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ebbsfleet United3-1-1

V
Ebbsfleet United - Tottenham Hotspur Xi18.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Brentwood Town - Ebbsfleet United17.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Aveley - Ebbsfleet United14.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
Î
Dartford - Ebbsfleet United07.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Canvey Island - Ebbsfleet United04.07.26 · Amicale intercluburi
0-0

West Ham U211-1-3

Î
Brighton U21 - West Ham U2104.05.26 · Premier League 2
3-0
Î
Tottenham U21 - West Ham U2104.04.26 · Premier League 2
3-2
V
Blackburn Rovers U21 - West Ham U2120.03.26 · Premier League 2
2-4
E
Boreham Wood - West Ham U2117.03.26 · National League Cup, Group B
2-2
Î
West Ham U21 - Reading U2113.03.26 · Premier League 2
1-2

Întâlniri directe Ebbsfleet United - West Ham U21

Ebbsfleet United 1Egal 0West Ham U21 1
Î
Ebbsfleet United - West Ham U2107.01.2025 · pauză 0-1
1-2
V
Ebbsfleet United - West Ham U2120.07.2024 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Ebbsfleet United. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ebbsfleet United - West Ham U21

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ebbsfleet United2.1543% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · West Ham U212.9032% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.61
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.09
Sub 2.5 2.60
Peste 2.5 1.40

Ambele marchează

GG Da 1.39
GG Nu 2.75

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.69
Pauză peste 1.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

Ebbsfleet United - West Ham U21 s-a jucat marți, 21 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ebbsfleet United vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, West Ham U21 are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-12. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Ebbsfleet United a câștigat o dată, West Ham U21 o dată. Ultima: Ebbsfleet United - West Ham U21 1-2, pe 7 ianuarie 2025.

Casele o dau favorită pe Ebbsfleet United, la 2.15, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.40, iar GG la 1.39.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Ebbsfleet United și 1,4 pentru West Ham U21. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 51% la victorie, față de 43%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Ebbsfleet United merită privit: 51% în model, iar 2.15 plătește peste cota corectă de 1.96. Peste 2.5 goluri: 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. La 1.40, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 66%. Cota de 1.39 e sub cea corectă (1.52) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ebbsfleet United - West Ham U21

Goluri estimate: 2,00 Ebbsfleet United și 1,42 West Ham U21, total 3,42. 1X2 în model: 51% · 22% · 27%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,3%2-19,3%1-26,6%2-26,6%1-06,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: West Ham U21. West Ham U21 a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-2
Cornere8-2
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startEbbsfleet United · 2.15
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ebbsfleet United - West Ham U21?

S-a jucat marți, 21 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Ebbsfleet United - West Ham U21?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Ebbsfleet United - West Ham U21?

Pe Stadionul Stonebridge Road, în Northfleet, marți, 21 iulie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Ebbsfleet United - West Ham U21?

Ebbsfleet United pleca favorită, la cota 2.15. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Ebbsfleet United - West Ham U21?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →