Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Ebbsfleet United - Gillingham

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

Amicale intercluburi Final
Ebbsfleet United
ÎVEÎV
Final1-2
Gillingham
VVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Ebbsfleet United 25%Egal 25%Gillingham 50%

Ebbsfleet United 1-2 Gillingham: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ebbsfleet United 1-2 Gillingham. Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Gillingham, iar cotele fără marjă 50%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 1-2 avea 9,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (7-3) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Ebbsfleet Unitedîn meciGillingham
7
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ebbsfleet United vs Gillingham

Ebbsfleet United marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. Gillingham marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,4. La Ebbsfleet United, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ebbsfleet Unitedultimele 5Gillingham
1,40
Puncte / meci
2,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,4
1,6
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
40%
100%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Ebbsfleet United și ultimele 5 Gillingham, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ebbsfleet United2-1-2

Î
Ebbsfleet United - Gillingham31.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Cray Valley - Ebbsfleet United28.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
E
Ebbsfleet United - Cardiff Metropolitan24.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Ebbsfleet United - West Ham U2121.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Ebbsfleet United - Tottenham Hotspur Xi18.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Gillingham4-0-1

V
Ebbsfleet United - Gillingham31.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Gillingham - Millwall21.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Gillingham - Charlton Athletic18.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Dover Athletic - Gillingham14.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Gillingham - Shrewsbury Town02.05.26 · League Two
1-0

Întâlniri directe Ebbsfleet United - Gillingham

Ebbsfleet United 1Egal 0Gillingham 1
Î1-2

V/E/Î din perspectiva Ebbsfleet United. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ebbsfleet United - Gillingham

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ebbsfleet United3.6525% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Gillingham1.8550% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.05
X2 1.17
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.57
Pauză peste 1.5 2.22

Analiza de dinainte de meci

Ebbsfleet United - Gillingham s-a jucat vineri, 31 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Ebbsfleet United are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 8-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Gillingham vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 2.

În ultimele 2 întâlniri directe, Ebbsfleet United a câștigat o dată, Gillingham o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Ebbsfleet United - Gillingham 1-2, pe 31 iulie 2026.

Gillingham pleacă favorită, la cota 1.85. Egalul e la 3.65, iar Ebbsfleet United la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 1.59.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Ebbsfleet United și 1,7 pentru Gillingham. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Gillingham, modelul calculează 50%. Cota de 1.85 e sub cea corectă (2.00) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 77% în model, dar la 1.14 plătește sub cota corectă de 1.30. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ebbsfleet United - Gillingham

Goluri estimate: 1,13 Ebbsfleet United și 1,67 Gillingham, total 2,80. 1X2 în model: 26% · 24% · 50%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,5%0-110,2%1-29,6%0-28,5%1-06,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ebbsfleet United. Ebbsfleet United a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,5 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Cornere7-3
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startGillingham · 1.85
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ebbsfleet United - Gillingham?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Ebbsfleet United - Gillingham?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Ebbsfleet United - Gillingham?

Pe Stadionul Stonebridge Road, în Northfleet, vineri, 31 iulie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Ebbsfleet United - Gillingham?

Gillingham pleca favorită, la cota 1.85. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Ebbsfleet United - Gillingham?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →