Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Eastleigh - Crawley Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

Amicale intercluburi Final
Eastleigh
ÎÎÎÎV
Final0-1Pauză 0-1
Crawley Town
EEEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Eastleigh 25%Egal 26%Crawley Town 49%

Eastleigh 0-1 Crawley Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Eastleigh 0-1 Crawley Town (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Crawley Town, iar cotele fără marjă 49%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG n-a ieșit (NG avea 43%). Scorul exact 0-1 avea 9,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (4-6) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Eastleighîn meciCrawley Town
4
Cornere
6
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Eastleigh vs Crawley Town

Eastleigh marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,2. Crawley Town marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,9goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Eastleighultimele 5Crawley Town
0,60
Puncte / meci
0,60
0,8
Goluri marcate / meci
0,8
2,2
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Eastleigh și ultimele 5 Crawley Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Eastleigh1-0-4

Î
Eastleigh - Valenciennes22.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
Eastleigh - Southampton18.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Poole Town - Eastleigh14.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Horsham - Eastleigh10.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
V
Scunthorpe United - Eastleigh25.04.26 · National League
0-1

Crawley Town0-3-2

E
Crawley Town - Salford City02.05.26 · League Two
0-0
E
Accrington Stanley - Crawley Town25.04.26 · League Two
3-3
E
Crawley Town - Shrewsbury Town18.04.26 · League Two
0-0
Î
Bristol Rovers - Crawley Town11.04.26 · League Two
3-1
Î
Crawley Town - Grimsby Town06.04.26 · League Two
0-2

Ponturi Eastleigh - Crawley Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Eastleigh3.6025% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Crawley Town1.8849% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.75
X2 1.24
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.57

Ambele marchează

GG Da 1.55
GG Nu 2.30

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.53
Pauză peste 1.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

Eastleigh - Crawley Town s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Eastleigh are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-11. Crawley Town n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 4 goluri și a primit 8.

Crawley Town pleacă favorită, la cota 1.88. Egalul e la 3.55, iar Eastleigh la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 1.55.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Eastleigh și 1,6 pentru Crawley Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 71%. Cota de 1.24 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 78% în model, dar la 1.15 plătește sub cota corectă de 1.28. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Eastleigh - Crawley Town

Goluri estimate: 1,22 Eastleigh și 1,64 Crawley Town, total 2,86. 1X2 în model: 29% · 24% · 47%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
24%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,5%0-19,4%1-29,4%0-27,7%1-07,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Eastleigh. Eastleigh a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Crawley Town. Crawley Town a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Crawley Town e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere4-6
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startCrawley Town · 1.88
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Eastleigh - Crawley Town?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Eastleigh - Crawley Town?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Eastleigh - Crawley Town?

Pe Stadionul Silverlake, în Eastleigh, Hampshire, sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Eastleigh - Crawley Town?

Crawley Town pleca favorită, la cota 1.88. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Eastleigh - Crawley Town?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →