Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

ScotiaScotia · League 1

East Fife - Ross County

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 5 septembrie

ScotiaLeague 1 · Scotia Final
East Fife
EÎEÎE
Final2-2Pauză 0-0
Ross County
VVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
East Fife 17%Egal 23%Ross County 59%

East Fife 2-2 Ross County: statisticile meciului

Meciul s-a terminat East Fife 2-2 Ross County (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 19% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG a ieșit (50%). Scorul exact 2-2 avea 4,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (1-8) și 6 cartonașe galbene (5-1).

East Fifeîn meciRoss County
1
Cornere
8
5
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici East Fife vs Ross County

East Fife marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8. Ross County marchează 3,0 goluri pe meci și primește 0,6. La Ross County, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
0-2scorul cel mai probabil
East Fifeultimele 5Ross County
0,60
Puncte / meci
3,00
1,0
Goluri marcate / meci
3,0
1,8
Goluri primite / meci
0,6
0
Victorii
5
60%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri East Fife și ultimele 5 Ross County, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

East Fife0-3-2

E
Airdrieonians - East Fife29.08.26 · League 1
0-0
Î
East Fife - St. Mirren B25.08.26 · Cupa Challenge
2-5
E
East Fife - Hamilton Academical22.08.26 · League 1
0-0
Î
Peterhead - East Fife15.08.26 · League 1
2-1
E
East Fife - The Spartans11.08.26 · Cupa Challenge
2-2

Ross County5-0-0

V
Ross County - East Kilbride29.08.26 · League 1
4-0
V
Ross County - Banks O'Dee25.08.26 · Cupa Challenge
4-0
V
Airdrieonians - Ross County22.08.26 · League 1
1-3
V
Dunfermline Athletic - Ross County15.08.26 · Cupa Ligii
1-2
V
Elgin City - Ross County11.08.26 · Cupa Challenge
1-2

Ponturi East Fife - Ross County

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · East Fife5.2517% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Ross County1.5459% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.50
X2 1.08
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 2.05
GG Nu 1.70

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

East Fife - Ross County s-a jucat sâmbătă, 5 septembrie, în League 1 (Scotia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

East Fife n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-9. Ross County n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 15 goluri și a primit 3. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Ross County pleacă favorită, la cota 1.54. Egalul e la 3.90, iar East Fife la 5.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 59% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 2.05.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 0,9 pentru East Fife și 2,1 pentru Ross County. Scorul cel mai probabil e 0-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Ross County are 67% în model, iar 1.54 e aproape de cota corectă (1.49). Peste 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. Cota 1.80 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-2.

Probabilități East Fife - Ross County

Goluri estimate: 0,85 East Fife și 2,12 Ross County, total 2,97. 1X2 în model: 14% · 19% · 67%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

0-211,5%0-110,9%1-29,8%1-19,2%0-38,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: East Fife. East Fife a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză0-0
Cornere1-8
Cartonașe galbene5-1
Favorită la startRoss County · 1.54
Goluri estimate~3,0
Scor probabil0-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat East Fife - Ross County?

S-a jucat sâmbătă, 5 septembrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat East Fife - Ross County?

În League 1 (Scotia).

Unde s-a jucat East Fife - Ross County?

Pe Bayview Stadium, în Methil, sâmbătă, 5 septembrie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în East Fife - Ross County?

Ross County pleca favorită, la cota 1.54. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în East Fife - Ross County?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din League 1

Toată liga →