Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Irlanda de NordIrlanda de Nord · Championship

Dundela - Moyola Park

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Irlanda de NordChampionship · Irlanda de Nord Final
Dundela
ÎEEÎE
Final2-2Pauză 1-0
Moyola Park
ÎVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Dundela 49%Egal 25%Moyola Park 26%

Dundela 2-2 Moyola Park: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dundela 2-2 Moyola Park (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (63%). Scorul exact 2-2 avea 6,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Dundelaîn meciMoyola Park
6
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dundela vs Moyola Park

Dundela marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,4. Moyola Park marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,2. La Moyola Park, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Dundelaultimele 5Moyola Park
0,60
Puncte / meci
0,60
1,2
Goluri marcate / meci
0,6
2,4
Goluri primite / meci
2,2
0
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Dundela și ultimele 5 Moyola Park, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dundela0-3-2

Î
Crusaders - Dundela01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Dundela - Bangor FC25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
E
Dundela - Glentoran04.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
Î
Stranraer - Dundela27.06.26 · Amicale intercluburi
4-0
E
Ballinamallard United - Dundela25.04.26 · Championship
2-2

Moyola Park1-0-4

Î
Moyola Park - Dungannon Swifts01.08.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Moyola Park - Crusaders25.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Cliftonville - Moyola Park14.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
Î
Moyola Park - Ballymena United10.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Dergview - Moyola Park14.04.26 · Premier Intermediate League
1-0

Ponturi Dundela - Moyola Park

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dundela1.8749% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Moyola Park3.5526% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.56
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.37
Peste 2.5 1.49

Ambele marchează

GG Da 1.46
GG Nu 2.55

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.55
Pauză peste 1.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Dundela - Moyola Park s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Championship (Irlanda de Nord). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Dundela n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-12. Moyola Park vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Dundela pleacă favorită, la cota 1.87. Egalul e la 3.65, iar Moyola Park la 3.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.49, iar GG la 1.46.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Dundela și 1,4 pentru Moyola Park. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Cota 1.38 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 1.49 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 63% în model, dar la 1.46 plătește sub cota corectă de 1.59. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Dundela - Moyola Park

Goluri estimate: 1,78 Dundela și 1,41 Moyola Park, total 3,19. 1X2 în model: 46% · 23% · 31%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,3%2-19,2%1-07,3%1-27,3%2-06,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Dundela. Dundela a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Moyola Park. Moyola Park a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Dundela e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-0
Cornere6-3
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startDundela · 1.87
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dundela - Moyola Park?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Dundela - Moyola Park?

În Championship (Irlanda de Nord).

Unde s-a jucat Dundela - Moyola Park?

Pe Wilgar Park, în Belfast, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Dundela - Moyola Park?

Dundela pleca favorită, la cota 1.87. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Dundela - Moyola Park?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Championship

Toată liga →