Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Dundela - Bangor FC

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

Amicale intercluburi Final
Dundela
EÎEEV
Final1-1Pauză 0-1
Bangor FC
VÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Dundela 24%Egal 23%Bangor FC 53%

Dundela 1-1 Bangor FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dundela 1-1 Bangor FC (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 28%), iar GG a ieșit (71%). Scorul exact 1-1 avea 8,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Dundelaîn meciBangor FC
3
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dundela vs Bangor FC

Dundela marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. Bangor FC marchează 2,2 goluri pe meci și primește 2,4. La Bangor FC, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Dundela nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Dundelaultimele 5Bangor FC
1,20
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
2,2
1,8
Goluri primite / meci
2,4
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
5

Ultimele 5 meciuri Dundela și ultimele 5 Bangor FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dundela1-3-1

E
Dundela - Glentoran04.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
Î
Stranraer - Dundela27.06.26 · Amicale intercluburi
4-0
E
Ballinamallard United - Dundela25.04.26 · Championship
2-2
E
Dundela - Armagh City18.04.26 · Championship
0-0
V
Dundela - Warrenpoint Town11.04.26 · Championship
2-0

Bangor FC2-0-3

V
Bangor FC - Ards16.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Queens University - Bangor FC11.07.26 · Amicale intercluburi
5-2
V
Knockbreda - Bangor FC27.06.26 · Amicale intercluburi
0-5
Î
Bangor FC - Portadown25.04.26 · Premiership
2-4
Î
Bangor FC - Carrick Rangers18.04.26 · Premiership
0-3

Întâlniri directe Dundela - Bangor FC

Dundela 0Egal 0Bangor FC 5
Î
Bangor FC - Dundela26.04.2025
3-1
Î
Dundela - Bangor FC22.03.2025 · pauză 0-0
0-2
Î
Dundela - Bangor FC09.11.2024
1-3
Î
Bangor FC - Dundela13.09.2024
3-1
Î
Dundela - Bangor FC13.04.2024
1-3

V/E/Î din perspectiva Dundela. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Dundela - Bangor FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dundela3.8524% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Bangor FC1.7253% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.95
X2 1.22
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.06
Sub 2.5 2.92
Peste 2.5 1.31

Ambele marchează

GG Da 1.38
GG Nu 2.80

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.82
Pauză peste 1.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

Dundela - Bangor FC s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Dundela vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Bangor FC are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 11-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Dundela a câștigat niciodată, Bangor FC de 5 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,6 goluri în medie. Ultima: Bangor FC - Dundela 3-1, pe 26 aprilie 2025.

Casele o dau favorită pe Bangor FC, la 1.72, cu egalul la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.31, iar GG la 1.38.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru Dundela și 2,1 pentru Bangor FC. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 31% la victorie, față de 24%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.22, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.31 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 71% în model, iar 1.38 e aproape de cota corectă (1.41). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Dundela - Bangor FC

Goluri estimate: 1,66 Dundela și 2,07 Bangor FC, total 3,73. 1X2 în model: 31% · 21% · 48%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

1-28,5%1-18,2%2-27,1%2-16,8%1-35,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Dundela. Dundela a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Bangor FC. Bangor FC a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere3-5
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startBangor FC · 1.72
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dundela - Bangor FC?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Dundela - Bangor FC?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Dundela - Bangor FC?

Pe Wilgar Park, în Belfast, sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Dundela - Bangor FC?

Bangor FC pleca favorită, la cota 1.72. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Dundela - Bangor FC?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →