Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Dulwich Hamlet - Dorking Wanderers

Statistici și rezultat final · marți, 28 iulie

Amicale intercluburi Final
Dulwich Hamlet
ÎEVVV
Final1-0Pauză 0-0
Dorking Wanderers
VÎVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Dulwich Hamlet 22%Egal 23%Dorking Wanderers 55%

Dulwich Hamlet 1-0 Dorking Wanderers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dulwich Hamlet 1-0 Dorking Wanderers (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui Dulwich Hamlet, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG n-a ieșit (NG avea 39%). Scorul exact 1-0 avea 6,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (3-2) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Dulwich Hamletîn meciDorking Wanderers
3
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dulwich Hamlet vs Dorking Wanderers

Dulwich Hamlet marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,2. Dorking Wanderers marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Dulwich Hamletultimele 5Dorking Wanderers
2,00
Puncte / meci
1,80
2,2
Goluri marcate / meci
1,2
1,2
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Dulwich Hamlet și ultimele 5 Dorking Wanderers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dulwich Hamlet3-1-1

Î
Tonbridge Angels - Dulwich Hamlet25.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
E
Horsham - Dulwich Hamlet21.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Jersey Bulls FC - Dulwich Hamlet11.07.26 · Amicale intercluburi
1-5
V
Hashtag United - Dulwich Hamlet25.04.26 · Isthmian League - PD
1-2
V
Dulwich Hamlet - Burgess Hill Town18.04.26 · Isthmian League - PD
2-0

Dorking Wanderers3-0-2

V
Lewes - Dorking Wanderers25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Dorking Wanderers - Chatham Town21.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Jersey Bulls FC - Dorking Wanderers17.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Leatherhead - Dorking Wanderers11.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
V
Bognor Regis Town - Dorking Wanderers04.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Întâlniri directe Dulwich Hamlet - Dorking Wanderers

Dulwich Hamlet 1Egal 0Dorking Wanderers 0
V
Dorking Wanderers - Dulwich Hamlet20.07.2024 · pauză 1-2
1-2

V/E/Î din perspectiva Dulwich Hamlet. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Dulwich Hamlet - Dorking Wanderers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dulwich Hamlet4.2022% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Dorking Wanderers1.6755% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.00
X2 1.19
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.10
Sub 2.5 2.52
Peste 2.5 1.43

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.65
Pauză peste 1.5 2.07

Analiza de dinainte de meci

Dulwich Hamlet - Dorking Wanderers s-a jucat marți, 28 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Dulwich Hamlet vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Dorking Wanderers are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 6-5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Dorking Wanderers - Dulwich Hamlet 1-2, pe 20 iulie 2024.

Casele o dau favorită pe Dorking Wanderers, la 1.67, cu egalul la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.43, iar GG la 1.47.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,4 pentru Dulwich Hamlet și 1,6 pentru Dorking Wanderers. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 34% la victorie, față de 22%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Dulwich Hamlet are 34%, Dorking Wanderers 42%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.43 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 61% în model, dar la 1.47 plătește sub cota corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Dulwich Hamlet - Dorking Wanderers

Goluri estimate: 1,42 Dulwich Hamlet și 1,62 Dorking Wanderers, total 3,04. 1X2 în model: 34% · 24% · 42%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%1-28,9%2-17,8%0-17,7%1-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere3-2
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startDorking Wanderers · 1.67
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dulwich Hamlet - Dorking Wanderers?

S-a jucat marți, 28 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Dulwich Hamlet - Dorking Wanderers?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Dulwich Hamlet - Dorking Wanderers?

Pe Champion Hill, în Dulwich, marți, 28 iulie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Dulwich Hamlet - Dorking Wanderers?

Dorking Wanderers pleca favorită, la cota 1.67. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Dulwich Hamlet - Dorking Wanderers?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →