Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

SerbiaSerbia · Prva Liga

Dubocica - Loznica

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

SerbiaPrva Liga · Serbia Final
Dubocica
VÎVEÎ
Final0-0Pauză 0-0
Loznica
EÎVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Dubocica 33%Egal 31%Loznica 36%

Dubocica 0-0 Loznica: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dubocica 0-0 Loznica (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru egalul, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG n-a ieșit (NG avea 60%). Scorul exact 0-0 avea 13,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 7 cartonașe galbene (5-2).

Dubocicaîn meciLoznica
3
Cornere
4
5
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dubocica vs Loznica

Dubocica marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. Loznica marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6.

~2,0goluri estimate
33%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Dubocicaultimele 5Loznica
1,40
Puncte / meci
1,60
0,8
Goluri marcate / meci
1,2
1,2
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Dubocica și ultimele 5 Loznica, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dubocica2-1-2

V
Vozdovac - Dubocica01.08.26 · Prva Liga
0-1
Î
Napredak Krusevac - Dubocica25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Brzi Brod - Dubocica22.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Dubocica - Tekstilac Odzaci29.05.26 · Prva Liga
1-1
Î
FK Dinamo Jug - Dubocica24.05.26 · Prva Liga
3-0

Loznica2-2-1

E
Loznica - Naftagas Elemir31.07.26 · Prva Liga
0-0
Î
Drina Zvornik - Loznica25.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Radnicki Obrenovac - Loznica18.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
E
Loznica - Macva Sabac11.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Loznica - Macva Sabac09.05.26 · Prva Liga
2-0

Întâlniri directe Dubocica - Loznica

Dubocica 0Egal 0Loznica 2
Î
Dubocica - Loznica14.12.2025 · pauză 0-0
0-1
Î
Loznica - Dubocica06.09.2025 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Dubocica. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Dubocica - Loznica

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dubocica2.7033% fără marjă
X · Egal2.9031% fără marjă
2 · Loznica2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.32
X2 1.42
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.49
Sub 2.5 1.47
Peste 2.5 2.50

Ambele marchează

GG Da 2.10
GG Nu 1.66

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.24
Pauză peste 1.5 3.65

Analiza de dinainte de meci

Dubocica - Loznica s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Prva Liga (Serbia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Dubocica vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Loznica are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-3.

În ultimele 2 întâlniri directe, Dubocica a câștigat niciodată, Loznica de 2 ori. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Dubocica - Loznica 0-1, pe 14 decembrie 2025.

La case, diferența e mică: Dubocica are cota 2.70, Loznica 2.52. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.50, iar GG la 2.10.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Dubocica și 1,2 pentru Loznica. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 72% în model, iar 1.42 e aproape de cota corectă (1.39). Sub 2.5 goluri: 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. Cota 1.47 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 60%. Cota de 1.66 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Dubocica - Loznica

Goluri estimate: 0,88 Dubocica și 1,16 Loznica, total 2,04. 1X2 în model: 28% · 30% · 42%. Peste 2,5: 33% (cotă corectă 3.03). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
27%1
27%2
18%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 67% · peste 2,5: 33% (verde).

Scoruri probabile

0-115,1%1-113,3%0-013,0%1-011,4%0-28,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere3-4
Cartonașe galbene5-2
Favorită la startLoznica · 2.52
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dubocica - Loznica?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Dubocica - Loznica?

În Prva Liga (Serbia).

Cine era favorită în Dubocica - Loznica?

Niciuna clar: cotele erau 2.70 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Dubocica - Loznica?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Prva Liga

Toată liga →