Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

SerbiaSerbia · Prva Liga

Dubocica - Borac Cacak

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

SerbiaPrva Liga · Serbia Final
Dubocica
ÎVEVÎ
Final0-2Pauză 0-1
Borac Cacak
VVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Dubocica 27%Egal 29%Borac Cacak 44%

Dubocica 0-2 Borac Cacak: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dubocica 0-2 Borac Cacak (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Borac Cacak, iar cotele fără marjă 44%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 50%). Scorul exact 0-2 avea 8,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (3-1) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Dubocicaîn meciBorac Cacak
3
Cornere
1
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dubocica vs Borac Cacak

Dubocica marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Borac Cacak marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,2. La Borac Cacak, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Dubocica 1, egal 1, Borac Cacak 3.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Dubocicaultimele 5Borac Cacak
1,40
Puncte / meci
2,40
1,0
Goluri marcate / meci
2,2
1,0
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Dubocica și ultimele 5 Borac Cacak, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dubocica2-1-2

Î
Vrsac - Dubocica19.08.26 · Prva Liga
2-1
V
Naftagas Elemir - Dubocica15.08.26 · Prva Liga
2-3
E
Dubocica - Loznica08.08.26 · Prva Liga
0-0
V
Vozdovac - Dubocica01.08.26 · Prva Liga
0-1
Î
Napredak Krusevac - Dubocica25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Borac Cacak4-0-1

V
Borac Cacak - Naftagas Elemir19.08.26 · Prva Liga
2-1
V
Loznica - Borac Cacak14.08.26 · Prva Liga
2-3
V
Borac Cacak - Vozdovac08.08.26 · Prva Liga
1-0
Î
Smederevo - Borac Cacak01.08.26 · Prva Liga
3-2
V
Borac Cacak - Graficar Belgrad25.07.26 · Amicale intercluburi
3-0

Întâlniri directe Dubocica - Borac Cacak

Dubocica 1Egal 1Borac Cacak 3
Î
Borac Cacak - Dubocica17.04.2026 · pauză 0-1
2-1
V
Dubocica - Borac Cacak03.11.2025 · pauză 3-0
3-2
Î
Borac Cacak - Dubocica02.08.2025 · pauză 0-0
3-0
Î
Dubocica - Borac Cacak01.12.2024 · pauză 0-0
0-2
E
Borac Cacak - Dubocica19.08.2024 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Dubocica. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Dubocica - Borac Cacak

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dubocica3.3027% fără marjă
X · Egal3.1029% fără marjă
2 · Borac Cacak2.0544% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.39
X2 1.39
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.37
Sub 2.5 1.61
Peste 2.5 2.17

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.82

Analiza de dinainte de meci

Dubocica - Borac Cacak s-a jucat duminică, 23 august, în Prva Liga (Serbia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Dubocica vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Borac Cacak are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 11-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Dubocica a câștigat o dată, Borac Cacak de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Borac Cacak - Dubocica 2-1, pe 17 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Borac Cacak, la 2.05, cu egalul la 3.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.17, iar GG la 1.90.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Dubocica și 1,5 pentru Borac Cacak. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. Cota 1.39 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.37 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Dubocica - Borac Cacak

Goluri estimate: 1,06 Dubocica și 1,48 Borac Cacak, total 2,54. 1X2 în model: 27% · 26% · 47%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-111,7%1-29,2%0-28,6%1-08,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere3-1
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startBorac Cacak · 2.05
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dubocica - Borac Cacak?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Dubocica - Borac Cacak?

În Prva Liga (Serbia).

Cine era favorită în Dubocica - Borac Cacak?

Borac Cacak pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Dubocica - Borac Cacak?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Prva Liga

Toată liga →