Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

4. Liga śląska

Drama Zbroslawice - Podlesianka Katowice

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

4. Liga śląska Final
Drama Zbroslawice
ÎEVVÎ
Final2-2
Șanse înainte de meci, după cote
Drama Zbroslawice 38%Egal 26%Podlesianka Katowice 36%

Drama Zbroslawice 2-2 Podlesianka Katowice: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Drama Zbroslawice 2-2 Podlesianka Katowice. Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (56%). Scorul exact 2-2 avea 5,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Drama Zbroslawiceîn meciPodlesianka Katowice
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Drama Zbroslawice vs Podlesianka Katowice

Drama Zbroslawice marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. Podlesianka Katowice marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Drama Zbroslawiceultimele 5Podlesianka Katowice
1,40
Puncte / meci
1,60
1,4
Goluri marcate / meci
1,8
0,8
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Drama Zbroslawice și ultimele 5 Podlesianka Katowice, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Drama Zbroslawice2-1-2

Î
Mrks Cze-Dzied - Drama Zbroslawice01.08.26 · 4. Liga śląska
1-0
E
Podlesianka Katowice - Drama Zbroslawice06.06.26 · 4. Liga śląska
1-1
V
Drama Zbroslawice - Orzeł Łękawica03.06.26 · 4. Liga śląska
3-0
V
Victoria Czestochowa - Drama Zbroslawice30.05.26 · 4. Liga śląska
1-3
Î
Drama Zbroslawice - Rakow Czestochowa II23.05.26 · 4. Liga śląska
0-1

Podlesianka Katowice2-2-1

E
Podlesianka Katowice - Przemsza Siewierz01.08.26 · 4. Liga śląska
1-1
E
Podlesianka Katowice - Drama Zbroslawice06.06.26 · 4. Liga śląska
1-1
Î
ROW Rybnik - Podlesianka Katowice03.06.26 · 4. Liga śląska
2-1
V
Podlesianka Katowice - Rozwoj Katowice29.05.26 · 4. Liga śląska
3-2
V
Znicz Klobuck - Podlesianka Katowice23.05.26 · 4. Liga śląska
0-3

Întâlniri directe Drama Zbroslawice - Podlesianka Katowice

Drama Zbroslawice 0Egal 1Podlesianka Katowice 1

V/E/Î din perspectiva Drama Zbroslawice. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Drama Zbroslawice - Podlesianka Katowice

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Drama Zbroslawice2.4038% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Podlesianka Katowice2.5536% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.50
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.60

Ambele marchează

GG Da 1.55
GG Nu 2.30

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.38
Pauză peste 1.5 2.60

Analiza de dinainte de meci

Drama Zbroslawice - Podlesianka Katowice s-a jucat sâmbătă, 8 august, în 4. Liga śląska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Drama Zbroslawice vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Podlesianka Katowice are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 9-6.

În ultimele 2 întâlniri directe, Drama Zbroslawice a câștigat niciodată, Podlesianka Katowice o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Podlesianka Katowice - Drama Zbroslawice 1-1, pe 6 iunie 2026.

La case, diferența e mică: Drama Zbroslawice are cota 2.40, Podlesianka Katowice 2.55. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.60, iar GG la 1.55.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Drama Zbroslawice și 1,4 pentru Podlesianka Katowice. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Drama Zbroslawice are 38%, Podlesianka Katowice 37%. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.16, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Drama Zbroslawice - Podlesianka Katowice

Goluri estimate: 1,40 Drama Zbroslawice și 1,38 Podlesianka Katowice, total 2,78. 1X2 în model: 38% · 25% · 37%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-112,0%1-08,7%0-18,6%2-18,4%1-28,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startDrama Zbroslawice · 2.40
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Drama Zbroslawice - Podlesianka Katowice?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Drama Zbroslawice - Podlesianka Katowice?

În 4. Liga śląska.

Cine era favorită în Drama Zbroslawice - Podlesianka Katowice?

Niciuna clar: cotele erau 2.40 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Drama Zbroslawice - Podlesianka Katowice?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.