Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

4. Liga śląska

Drama Zbroslawice - Piast Gliwice II

Statistici și rezultat final · miercuri, 26 august

4. Liga śląska Final
Drama Zbroslawice
VÎEÎE
Final1-0Pauză 1-0
Piast Gliwice II
EEÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Drama Zbroslawice 43%Egal 23%Piast Gliwice II 34%

Drama Zbroslawice 1-0 Piast Gliwice II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Drama Zbroslawice 1-0 Piast Gliwice II (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui Drama Zbroslawice, iar cotele fără marjă 43%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG n-a ieșit (NG avea 39%). Scorul exact 1-0 avea 8,1% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Drama Zbroslawice vs Piast Gliwice II

Drama Zbroslawice marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. Piast Gliwice II marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,0. La Piast Gliwice II, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Drama Zbroslawiceultimele 5Piast Gliwice II
1,00
Puncte / meci
0,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,0
1,6
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Drama Zbroslawice și ultimele 5 Piast Gliwice II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Drama Zbroslawice1-2-2

V
Spojnia Landek - Drama Zbroslawice22.08.26 · 4. Liga śląska
0-4
Î
Przemsza Siewierz - Drama Zbroslawice15.08.26 · 4. Liga śląska
4-1
E
Drama Zbroslawice - Podlesianka Katowice08.08.26 · 4. Liga śląska
2-2
Î
Mrks Cze-Dzied - Drama Zbroslawice01.08.26 · 4. Liga śląska
1-0
E
Podlesianka Katowice - Drama Zbroslawice06.06.26 · 4. Liga śląska
1-1

Piast Gliwice II0-2-3

E
Piast Gliwice II - Przemsza Siewierz22.08.26 · 4. Liga śląska
2-2
E
Piast Gliwice II - Podlesianka Katowice15.08.26 · 4. Liga śląska
2-2
Î
Piast Gliwice II - Mrks Cze-Dzied08.08.26 · 4. Liga śląska
0-1
Î
Ruch Radzionkow - Piast Gliwice II01.08.26 · 4. Liga śląska
3-0
Î
Piast Gliwice II - Szombierki Bytom06.06.26 · 4. Liga śląska
1-2

Întâlniri directe Drama Zbroslawice - Piast Gliwice II

Drama Zbroslawice 1Egal 0Piast Gliwice II 1

V/E/Î din perspectiva Drama Zbroslawice. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Drama Zbroslawice - Piast Gliwice II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Drama Zbroslawice2.1043% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Piast Gliwice II2.6234% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.59
12 1.17

Analiza de dinainte de meci

Drama Zbroslawice - Piast Gliwice II s-a jucat miercuri, 26 august, în 4. Liga śląska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Drama Zbroslawice vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 8. Piast Gliwice II n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Drama Zbroslawice a câștigat o dată, Piast Gliwice II o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Piast Gliwice II - Drama Zbroslawice 3-2, pe 28 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Drama Zbroslawice, la 2.10, cu egalul la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Drama Zbroslawice și 1,3 pentru Piast Gliwice II. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 72%. Cota de 1.38 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri: 59% în model, adică o cotă corectă de 1.69. Ambele marchează (GG): 61% în model, adică o cotă corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Drama Zbroslawice - Piast Gliwice II

Goluri estimate: 1,80 Drama Zbroslawice și 1,30 Piast Gliwice II, total 3,10. 1X2 în model: 49% · 23% · 28%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,5%2-19,5%1-08,1%2-07,3%1-26,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Drama Zbroslawice. Drama Zbroslawice a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Piast Gliwice II. Piast Gliwice II a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Drama Zbroslawice e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Favorită la startDrama Zbroslawice · 2.10
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Drama Zbroslawice - Piast Gliwice II?

S-a jucat miercuri, 26 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Drama Zbroslawice - Piast Gliwice II?

În 4. Liga śląska.

Cine era favorită în Drama Zbroslawice - Piast Gliwice II?

Drama Zbroslawice pleca favorită, la cota 2.10. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Drama Zbroslawice - Piast Gliwice II?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.