Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Dorking Wanderers - Truro City

Statistici și rezultat final · luni, 31 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Dorking Wanderers
VÎVEÎ
Final1-0Pauză 0-0
Truro City
VVVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Dorking Wanderers 42%Egal 26%Truro City 31%

Dorking Wanderers 1-0 Truro City: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dorking Wanderers 1-0 Truro City (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui Dorking Wanderers, iar cotele fără marjă 42%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG n-a ieșit (NG avea 45%). Scorul exact 1-0 avea 8,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (5-3) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Dorking Wanderersîn meciTruro City
5
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dorking Wanderers vs Truro City

Dorking Wanderers marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,0. Truro City marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,2.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Dorking Wanderersultimele 5Truro City
1,40
Puncte / meci
2,60
1,8
Goluri marcate / meci
1,8
1,0
Goluri primite / meci
0,2
2
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Dorking Wanderers și ultimele 5 Truro City, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dorking Wanderers2-1-2

V
Walton & Hersham - Dorking Wanderers29.08.26 · National League - Sud
1-4
Î
Dorking Wanderers - Maidstone United22.08.26 · National League - Sud
2-3
V
AFC Totton - Dorking Wanderers18.08.26 · National League - Sud
0-3
E
Maidenhead United - Dorking Wanderers15.08.26 · National League - Sud
0-0
Î
Dorking Wanderers - Dagenham & Redbridge08.08.26 · National League - Sud
0-1

Truro City4-1-0

V
Truro City - Dagenham & Redbridge29.08.26 · National League - Sud
3-0
V
Tonbridge Angels - Truro City22.08.26 · National League - Sud
0-2
V
Truro City - Southampton U2118.08.26 · National League Cup, Group B
2-1
E
Chelmsford City - Truro City15.08.26 · National League - Sud
0-0
V
Truro City - Maidenhead United08.08.26 · National League - Sud
2-0

Întâlniri directe Dorking Wanderers - Truro City

Dorking Wanderers 1Egal 1Truro City 0
E
Dorking Wanderers - Truro City30.11.2024 · pauză 0-0
0-0
V
Truro City - Dorking Wanderers10.08.2024 · pauză 1-1
1-2

V/E/Î din perspectiva Dorking Wanderers. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Dorking Wanderers - Truro City

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dorking Wanderers2.1742% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Truro City2.9231% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.59
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.59

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.54
Pauză peste 1.5 2.27

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Dorking Wanderers - Truro City s-a jucat luni, 31 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Dorking Wanderers vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Truro City n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 9-1.

În ultimele 2 întâlniri directe, Dorking Wanderers a câștigat o dată, Truro City niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Dorking Wanderers - Truro City 0-0, pe 30 noiembrie 2024.

Casele o dau favorită pe Dorking Wanderers, la 2.17, cu egalul la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.59, iar GG la 1.53.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Dorking Wanderers și 1,4 pentru Truro City. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 35% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Dorking Wanderers are 35%, Truro City 39%. Peste 1.5 goluri are 75% în model, dar la 1.15 plătește sub cota corectă de 1.33. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Dorking Wanderers - Truro City

Goluri estimate: 1,31 Dorking Wanderers și 1,39 Truro City, total 2,70. 1X2 în model: 35% · 26% · 39%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%0-19,3%1-08,8%1-28,5%2-18,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,4 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere5-3
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startDorking Wanderers · 2.17
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dorking Wanderers - Truro City?

S-a jucat luni, 31 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Dorking Wanderers - Truro City?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Dorking Wanderers - Truro City?

Pe Meadowbank Dorking, luni, 31 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Dorking Wanderers - Truro City?

Dorking Wanderers pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Dorking Wanderers - Truro City?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →