Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

Dinamo Moscova U19 - Dinamo Makhachkala U19

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
Dinamo Moscova U19
VVÎÎÎ
Final4-1Pauză 0-0
Dinamo Makhachkala U19
ÎÎÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Dinamo Moscova U19 52%Egal 29%Dinamo Makhachkala U19 19%

Dinamo Moscova U19 4-1 Dinamo Makhachkala U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dinamo Moscova U19 4-1 Dinamo Makhachkala U19 (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Dinamo Moscova U19, iar cotele fără marjă 52%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 4-1 avea 1,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (9-4) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Dinamo Moscova U19în meciDinamo Makhachkala U19
9
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dinamo Moscova U19 vs Dinamo Makhachkala U19

Dinamo Moscova U19 marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. Dinamo Makhachkala U19 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0.

~2,7goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Dinamo Moscova U19ultimele 5Dinamo Makhachkala U19
1,20
Puncte / meci
0,80
1,4
Goluri marcate / meci
1,2
1,8
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Dinamo Moscova U19 și ultimele 5 Dinamo Makhachkala U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dinamo Moscova U192-0-3

V
Ural U19 - Dinamo Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
0-3
V
Rubin Kazan U19 - Dinamo Moscova U1910.07.26 · Liga de tineret
1-3
Î
Zenit U19 - Dinamo Moscova U1903.07.26 · Liga de tineret
5-1
Î
Krasnodar U19 - Dinamo Moscova U1926.06.26 · Liga de tineret
2-0
Î
Rostov U19 - Dinamo Moscova U1922.05.26 · Liga de tineret
1-0

Dinamo Makhachkala U191-1-3

Î
Almaz Antey U19 - Dinamo Makhachkala U1917.07.26 · Liga de tineret
2-0
Î
Nizhny Novgorod U19 - Dinamo Makhachkala U1910.07.26 · Liga de tineret
3-2
Î
Dinamo Makhachkala U19 - Lokomotiv Moscova U1903.07.26 · Liga de tineret
1-3
E
Dinamo Makhachkala U19 - Spartak Moscova U1924.06.26 · Liga de tineret
0-0
V
Dinamo Makhachkala U19 - Konoplev Academy U1922.05.26 · Liga de tineret
3-2

Întâlniri directe Dinamo Moscova U19 - Dinamo Makhachkala U19

Dinamo Moscova U19 1Egal 0Dinamo Makhachkala U19 0

V/E/Î din perspectiva Dinamo Moscova U19. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Dinamo Moscova U19 - Dinamo Makhachkala U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dinamo Moscova U191.7252% fără marjă
X · Egal3.0529% fără marjă
2 · Dinamo Makhachkala U194.7519% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.11
X2 1.85
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.50
Sub 2.5 1.38
Peste 2.5 2.60

Ambele marchează

GG Da 2.45
GG Nu 1.47

Prima repriză

Pauză sub 1.5 —
Pauză peste 1.5 20.00

Analiza de dinainte de meci

Dinamo Moscova U19 - Dinamo Makhachkala U19 s-a jucat vineri, 24 iulie, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Dinamo Moscova U19 are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-9. Dinamo Makhachkala U19 vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 10.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Dinamo Makhachkala U19 - Dinamo Moscova U19 1-4, pe 6 martie 2026.

Dinamo Moscova U19 pleacă favorită, la cota 1.72. Egalul e la 3.05, iar Dinamo Makhachkala U19 la 4.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.60, iar GG la 2.45.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Dinamo Moscova U19 și 1,1 pentru Dinamo Makhachkala U19. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 73% în model, dar la 1.11 plătește sub cota corectă de 1.37. Peste 1.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. Casele dau 1.50, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Dinamo Moscova U19 - Dinamo Makhachkala U19

Goluri estimate: 1,54 Dinamo Moscova U19 și 1,11 Dinamo Makhachkala U19, total 2,65. 1X2 în model: 47% · 26% · 27%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%1-010,9%2-19,3%2-08,4%0-17,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Dinamo Moscova U19. Dinamo Moscova U19 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Dinamo Makhachkala U19. Dinamo Makhachkala U19 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,2 goluri, după cote 2,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză0-0
Cornere9-4
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startDinamo Moscova U19 · 1.72
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dinamo Moscova U19 - Dinamo Makhachkala U19?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Dinamo Moscova U19 - Dinamo Makhachkala U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Cine era favorită în Dinamo Moscova U19 - Dinamo Makhachkala U19?

Dinamo Moscova U19 pleca favorită, la cota 1.72. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Dinamo Moscova U19 - Dinamo Makhachkala U19?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →