Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

Dinamo Makhachkala U19 - Chertanovo Moscova U19

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
Dinamo Makhachkala U19
VÎEÎÎ
Final2-1Pauză 0-1
Chertanovo Moscova U19
ÎÎÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Dinamo Makhachkala U19 47%Egal 22%Chertanovo Moscova U19 31%

Dinamo Makhachkala U19 2-1 Chertanovo Moscova U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dinamo Makhachkala U19 2-1 Chertanovo Moscova U19 (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Dinamo Makhachkala U19, iar cotele fără marjă 47%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG a ieșit (68%). Scorul exact 2-1 avea 8,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (11-2) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Dinamo Makhachkala U19în meciChertanovo Moscova U19
11
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dinamo Makhachkala U19 vs Chertanovo Moscova U19

Dinamo Makhachkala U19 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,4. Chertanovo Moscova U19 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,4. La Chertanovo Moscova U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Dinamo Makhachkala U19 2, egal 1, Chertanovo Moscova U19 1.

~3,5goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Dinamo Makhachkala U19ultimele 5Chertanovo Moscova U19
0,80
Puncte / meci
0,20
0,8
Goluri marcate / meci
0,8
2,4
Goluri primite / meci
2,4
1
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Dinamo Makhachkala U19 și ultimele 5 Chertanovo Moscova U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dinamo Makhachkala U191-1-3

V
Dinamo Makhachkala U19 - Chertanovo Moscova U1914.08.26 · Liga de tineret
2-1
Î
CSKA Moscova U19 - Dinamo Makhachkala U1907.08.26 · Liga de tineret
4-0
E
Fakel Voronezh U19 - Dinamo Makhachkala U1931.07.26 · Liga de tineret
1-1
Î
Dinamo Moscova U19 - Dinamo Makhachkala U1924.07.26 · Liga de tineret
4-1
Î
Almaz Antey U19 - Dinamo Makhachkala U1917.07.26 · Liga de tineret
2-0

Chertanovo Moscova U190-1-4

Î
Dinamo Makhachkala U19 - Chertanovo Moscova U1914.08.26 · Liga de tineret
2-1
Î
Chertanovo Moscova U19 - Rubin Kazan U1907.08.26 · Liga de tineret
0-2
Î
Ural U19 - Chertanovo Moscova U1931.07.26 · Liga de tineret
3-1
Î
Chertanovo Moscova U19 - Zenit U1924.07.26 · Liga de tineret
0-3
E
Rostov U19 - Chertanovo Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
2-2

Întâlniri directe Dinamo Makhachkala U19 - Chertanovo Moscova U19

Dinamo Makhachkala U19 2Egal 1Chertanovo Moscova U19 1
V2-1
E4-4
V1-2
Î0-1

V/E/Î din perspectiva Dinamo Makhachkala U19. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Dinamo Makhachkala U19 - Chertanovo Moscova U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dinamo Makhachkala U191.9247% fără marjă
X · Egal4.1022% fără marjă
2 · Chertanovo Moscova U192.9231% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.69
12 1.16

Goluri

Sub 2.5 3.40
Peste 2.5 1.23

Ambele marchează

GG Da 1.27
GG Nu 3.40

Analiza de dinainte de meci

Dinamo Makhachkala U19 - Chertanovo Moscova U19 s-a jucat vineri, 14 august, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Dinamo Makhachkala U19 vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 12. Chertanovo Moscova U19 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Dinamo Makhachkala U19 a câștigat de 2 ori, Chertanovo Moscova U19 o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,8 goluri în medie. Ultima: Dinamo Makhachkala U19 - Chertanovo Moscova U19 2-1, pe 14 august 2026.

Casele o dau favorită pe Dinamo Makhachkala U19, la 1.92, cu egalul la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.23, iar GG la 1.27.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Dinamo Makhachkala U19 și 1,7 pentru Chertanovo Moscova U19. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Dinamo Makhachkala U19 are 43%, Chertanovo Moscova U19 35%. Peste 2.5 goluri are 69% în model, dar la 1.23 plătește sub cota corectă de 1.45. Ambele marchează (GG): 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.27, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Dinamo Makhachkala U19 - Chertanovo Moscova U19

Goluri estimate: 1,86 Dinamo Makhachkala U19 și 1,65 Chertanovo Moscova U19, total 3,51. 1X2 în model: 43% · 22% · 35%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
22%3
19%4
28%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-19,2%2-18,5%1-27,6%2-27,0%1-05,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Dinamo Makhachkala U19. Dinamo Makhachkala U19 a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Chertanovo Moscova U19. Chertanovo Moscova U19 a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,2 goluri, după cote 3,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Dinamo Makhachkala U19 e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-1
Cornere11-2
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startDinamo Makhachkala U19 · 1.92
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dinamo Makhachkala U19 - Chertanovo Moscova U19?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Dinamo Makhachkala U19 - Chertanovo Moscova U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Cine era favorită în Dinamo Makhachkala U19 - Chertanovo Moscova U19?

Dinamo Makhachkala U19 pleca favorită, la cota 1.92. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Dinamo Makhachkala U19 - Chertanovo Moscova U19?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →