Duminică25 octombrie
Live 41 Pune pont

ColumbiaColumbia · Primera A - Apertura

Deportes Tolima - Deportivo Pasto

Statistici, pont și cote · luni, 26 octombrie, ora 03:15

ColumbiaPrimera A - Apertura · Columbia + Pune pont
Deportes Tolima
ÎÎEEE
Luni03:1526 octombrie
Deportivo Pasto
ÎÎEÎV
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
Deportes Tolima 64%Egal 22%Deportivo Pasto 14%

Statistici Deportes Tolima vs Deportivo Pasto

Deportes Tolima marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. Deportivo Pasto marchează 0,2 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 7 întâlniri directe: Deportes Tolima 3, egal 1, Deportivo Pasto 3.

~2,3goluri estimate
40%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Deportes Tolimaultimele 5Deportivo Pasto
0,60
Puncte / meci
0,80
1,0
Goluri marcate / meci
0,2
1,4
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
0%
3
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Deportes Tolima și ultimele 5 Deportivo Pasto, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Deportes Tolima0-3-2

Î
Aguilas Doradas - Deportes Tolima18.10.26 · Primera A - Apertura
2-1
Î
Jaguares de Cordoba - Deportes Tolima12.10.26 · Primera A - Apertura
3-2
E
Atletico Nacional - Deportes Tolima09.10.26 · Primera A - Apertura
0-0
E
Deportes Tolima - Boyaca Chico04.10.26 · Primera A - Apertura
0-0
E
Fortaleza CEIF - Deportes Tolima28.09.26 · Primera A - Apertura
2-2

Deportivo Pasto1-1-3

Î
Atletico Nacional - Deportivo Pasto23.10.26 · Primera A - Apertura
3-0
Î
Deportivo Pasto - Alianza Valledupar20.10.26 · Primera A - Apertura
0-1
E
Deportivo Pasto - Fortaleza CEIF04.10.26 · Primera A - Apertura
0-0
Î
Boyaca Chico - Deportivo Pasto26.09.26 · Primera A - Apertura
3-0
V
Deportivo Pasto - Once Caldas20.09.26 · Primera A - Apertura
1-0

Întâlniri directe Deportes Tolima - Deportivo Pasto

Deportes Tolima 3Egal 1Deportivo Pasto 3
V
Deportivo Pasto - Deportes Tolima14.05.2026 · pauză 0-1
0-2
Î
Deportivo Pasto - Deportes Tolima11.04.2026 · pauză 1-0
1-0
Î
Deportivo Pasto - Deportes Tolima12.07.2025 · pauză 2-0
3-2
V
Deportes Tolima - Deportivo Pasto28.01.2025 · pauză 0-0
2-0
E
Deportivo Pasto - Deportes Tolima03.10.2024 · pauză 1-1
1-1
Î
Deportes Tolima - Deportivo Pasto18.09.2024 · pauză 1-2
1-2
V
Deportes Tolima - Deportivo Pasto24.07.2024 · pauză 2-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Deportes Tolima. 3 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Deportes Tolima - Deportivo Pasto

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote Deportes Tolima - Deportivo Pasto

1 · Deportes Tolima1.4564% fără marjă
X · Egal4.2022% fără marjă
2 · Deportivo Pasto6.5014% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.08
X2 2.55
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.78
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 2.15
GG Nu 1.62

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.39
Pauză peste 1.5 2.80

Cornere

Sub 9.5 1.60
Peste 9.5 2.17

Analiză și pont Deportes Tolima - Deportivo Pasto

Deportes Tolima o primește pe Deportivo Pasto luni, 26 octombrie, de la ora 03:15, în Primera A - Apertura (Columbia). Deportes Tolima e favorită, deși n-a câștigat niciunul din ultimele 5 meciuri.

Deportes Tolima n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-7. Deportivo Pasto vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 1 gol și a primit 7.

În ultimele 7 întâlniri directe, Deportes Tolima a câștigat de 3 ori, Deportivo Pasto de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Deportivo Pasto - Deportes Tolima 0-2, pe 14 mai 2026.

Deportes Tolima pleacă favorită, la cota 1.45. Egalul e la 4.20, iar Deportivo Pasto la 6.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 64% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 2.15.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,5 pentru Deportes Tolima și 0,8 pentru Deportivo Pasto. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 55% la victorie, față de 64%.

Verdict

Pentru victorie Deportes Tolima, modelul calculează 55%. Cota de 1.45 e sub cea corectă (1.82) și nu merită. Sub 2.5 goluri merită privit: 60% în model, iar 1.78 plătește peste cota corectă de 1.67. Nu marchează ambele (NG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.62, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Deportes Tolima - Deportivo Pasto

Goluri estimate: 1,52 Deportes Tolima și 0,77 Deportivo Pasto, total 2,29. 1X2 în model: 55% · 26% · 19%. Peste 2,5: 40% (cotă corectă 2.50). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
27%2
20%3
12%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 60% · peste 2,5: 40% (verde).

Scoruri probabile

1-015,4%1-111,9%2-011,7%0-010,1%2-19,0%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Deportivo Pasto. Deportivo Pasto a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,0 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media celor două.
  • Favorit fără formă. Deportes Tolima e favorită, dar n-a câștigat niciunul din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start26.10, 03:15
FavorităDeportes Tolima · 1.45
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-0
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe Deportes Tolima - Deportivo Pasto?

Luni, 26 octombrie, ora 03:15, ora României.

În ce competiție se joacă Deportes Tolima - Deportivo Pasto?

În Primera A - Apertura (Columbia).

Unde se joacă Deportes Tolima - Deportivo Pasto?

Pe Stadionul Manuel Murillo Toro, în Ibagué, luni, 26 octombrie, ora 03:15 (ora României).

Cine e favorită în Deportes Tolima - Deportivo Pasto?

Deportes Tolima, la cota 1.45. Egalul e la 4.20.

Câte goluri se așteaptă în Deportes Tolima - Deportivo Pasto?

În jur de 2,3, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-0.

Alte meciuri din Primera A - Apertura

Toată liga →