Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

ChileChile · Cupa

Deportes Iquique - Deportes Limache

Statistici și rezultat final · joi, 6 august

ChileCupa · Chile Final
Deportes Iquique
VEVEV
Final3-1Pauză 0-0
Deportes Limache
ÎÎVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Deportes Iquique 35%Egal 27%Deportes Limache 39%

Deportes Iquique 3-1 Deportes Limache: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Deportes Iquique 3-1 Deportes Limache (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Deportes Iquique, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (63%). Scorul exact 3-1 avea 5,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Deportes Iquiqueîn meciDeportes Limache
3
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Deportes Iquique vs Deportes Limache

Deportes Iquique marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8. Deportes Limache marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,4. La Deportes Limache, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Deportes Iquique 3, egal 0, Deportes Limache 1.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Deportes Iquiqueultimele 5Deportes Limache
2,20
Puncte / meci
0,80
2,0
Goluri marcate / meci
1,6
0,8
Goluri primite / meci
2,4
3
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
100%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Deportes Iquique și ultimele 5 Deportes Limache, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Deportes Iquique3-2-0

V3-1
E
San Marcos Arica - Deportes Iquique01.08.26 · Primera B
1-1
V
Deportes Iquique - Deportes Temuco25.07.26 · Primera B
1-0
E1-1
V1-4

Deportes Limache1-1-3

Î3-1
Î
Colo Colo - Deportes Limache25.07.26 · Primera Division
3-1
V4-1
E1-1
Î1-4

Întâlniri directe Deportes Iquique - Deportes Limache

Deportes Iquique 3Egal 0Deportes Limache 1
V
Deportes Iquique - Deportes Limache06.08.2026 · pauză 0-0
3-1
V
Deportes Limache - Deportes Iquique28.06.2026 · pauză 0-2
1-4
V
Deportes Iquique - Deportes Limache31.08.2025 · pauză 0-1
2-1
Î
Deportes Limache - Deportes Iquique15.04.2025 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Deportes Iquique. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Deportes Iquique - Deportes Limache

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Deportes Iquique2.6535% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Deportes Limache2.3739% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.51
X2 1.41
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.58

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.54
Pauză peste 1.5 2.27

Cornere

Sub 9.5 1.80
Peste 9.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

Deportes Iquique - Deportes Limache s-a jucat joi, 6 august, în Cupa (Chile). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Deportes Iquique n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 10 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Deportes Limache are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Deportes Iquique a câștigat de 3 ori, Deportes Limache o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Deportes Iquique - Deportes Limache 3-1, pe 6 august 2026.

La case, diferența e mică: Deportes Iquique are cota 2.65, Deportes Limache 2.37. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.58, iar GG la 1.51.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Deportes Iquique și 1,4 pentru Deportes Limache. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 48% la victorie, față de 35%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 71%. Cota de 1.51 e peste cea corectă (1.41). Peste 2.5 goluri are 62% în model, iar 1.58 e aproape de cota corectă (1.61). Ambele marchează (GG): 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. Cota 1.51 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Deportes Iquique - Deportes Limache

Goluri estimate: 1,83 Deportes Iquique și 1,38 Deportes Limache, total 3,21. 1X2 în model: 48% · 23% · 29%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,2%2-19,3%1-07,4%1-27,0%2-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Deportes Limache. Deportes Limache a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză0-0
Cornere3-6
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startDeportes Limache · 2.37
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Deportes Iquique - Deportes Limache?

S-a jucat joi, 6 august, ora 03:30 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Deportes Iquique - Deportes Limache?

În Cupa (Chile).

Cine era favorită în Deportes Iquique - Deportes Limache?

Niciuna clar: cotele erau 2.65 la gazde și 2.37 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Deportes Iquique - Deportes Limache?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →