Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Darlington - Macclesfield

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Darlington
ÎÎVÎÎ
Final1-2Pauză 1-0
Macclesfield
VEVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Darlington 26%Egal 25%Macclesfield 48%

Darlington 1-2 Macclesfield: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Darlington 1-2 Macclesfield (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 55% pentru victoria lui Macclesfield, iar cotele fără marjă 48%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 1-2 avea 9,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Darlingtonîn meciMacclesfield
2
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Darlington vs Macclesfield

Darlington marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,2. Macclesfield marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,4.

~2,9goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Darlingtonultimele 5Macclesfield
0,60
Puncte / meci
2,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
2,2
Goluri primite / meci
0,4
1
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Darlington și ultimele 5 Macclesfield, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Darlington1-0-4

Î
Harborough Town - Darlington22.08.26 · National League - Nord
4-2
Î
Darlington - Chester18.08.26 · National League - Nord
0-1
V
Bedford Town - Darlington15.08.26 · National League - Nord
2-3
Î
Darlington - Worksop Town08.08.26 · National League - Nord
1-2
Î
Dunston Uts - Darlington01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0

Macclesfield4-1-0

V
Macclesfield - Brackley Town22.08.26 · National League - Nord
2-1
E
Spalding United - Macclesfield18.08.26 · National League - Nord
0-0
V
Macclesfield - Radcliffe15.08.26 · National League - Nord
2-1
V
Marine - Macclesfield08.08.26 · National League - Nord
0-1
V
Macclesfield - United of Manchester01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0

Întâlniri directe Darlington - Macclesfield

Darlington 0Egal 0Macclesfield 2
Î
Darlington - Macclesfield03.03.2026 · pauză 0-1
1-2
Î
Macclesfield - Darlington30.08.2025 · pauză 1-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Darlington. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Darlington - Macclesfield

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Darlington3.5026% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Macclesfield1.9048% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.75
X2 1.26
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.30
Peste 2.5 1.52

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.45

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.59
Pauză peste 1.5 2.17

Analiza de dinainte de meci

Darlington - Macclesfield s-a jucat sâmbătă, 29 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Darlington vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 11. În ultimele 5 meciuri, Macclesfield n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 7-2.

În ultimele 2 întâlniri directe, Darlington a câștigat niciodată, Macclesfield de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Darlington - Macclesfield 1-2, pe 3 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Macclesfield, la 1.90, cu egalul la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.52, iar GG la 1.49.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Darlington și 1,8 pentru Macclesfield. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Macclesfield, modelul calculează 55%. Cota de 1.90 e corectă, fără plus. Peste 1.5 goluri are 78% în model, dar la 1.13 plătește sub cota corectă de 1.28. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Darlington - Macclesfield

Goluri estimate: 1,05 Darlington și 1,81 Macclesfield, total 2,86. 1X2 în model: 22% · 23% · 55%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
24%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%0-110,4%1-29,8%0-29,4%1-06,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Darlington. Darlington a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,6 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-0
Cornere2-6
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startMacclesfield · 1.90
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Darlington - Macclesfield?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Darlington - Macclesfield?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Darlington - Macclesfield?

Pe Blackwell Meadows, în Darlington, Durham, sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Darlington - Macclesfield?

Macclesfield pleca favorită, la cota 1.90. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Darlington - Macclesfield?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →