Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Dagenham & Redbridge - Slough Town

Statistici și rezultat final · luni, 31 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Final1-0Pauză 1-0
Slough Town
ÎÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Dagenham & Redbridge 65%Egal 20%Slough Town 15%

Dagenham & Redbridge 1-0 Slough Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dagenham & Redbridge 1-0 Slough Town (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 65% pentru victoria lui Dagenham & Redbridge, iar cotele fără marjă 65%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 1-0 avea 9,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (7-0) și 4 cartonașe galbene (0-4).

Dagenham & Redbridgeîn meciSlough Town
7
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dagenham & Redbridge vs Slough Town

Dagenham & Redbridge marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. Slough Town marchează 1,2 goluri pe meci și primește 3,0.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
2-0scorul cel mai probabil
Dagenham & Redbridgeultimele 5Slough Town
2,40
Puncte / meci
0,00
1,4
Goluri marcate / meci
1,2
0,8
Goluri primite / meci
3,0
4
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Dagenham & Redbridge și ultimele 5 Slough Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dagenham & Redbridge4-0-1

Î
Truro City - Dagenham & Redbridge29.08.26 · National League - Sud
3-0
V
Dagenham & Redbridge - Torquay United22.08.26 · National League - Sud
2-0
V
Walton & Hersham - Dagenham & Redbridge18.08.26 · National League - Sud
0-2
V
Dagenham & Redbridge - Farnham Town14.08.26 · National League - Sud
2-1
V
Dorking Wanderers - Dagenham & Redbridge08.08.26 · National League - Sud
0-1

Slough Town0-0-5

Î
Slough Town - Folkestone Invicta29.08.26 · National League - Sud
0-2
Î
Hampton & Richmond - Slough Town22.08.26 · National League - Sud
5-3
Î
Slough Town - Farnham Town18.08.26 · National League - Sud
0-1
Î
Dover Athletic - Slough Town15.08.26 · National League - Sud
5-3
Î
Slough Town - Wealdstone01.08.26 · Amicale intercluburi
0-2

Întâlniri directe Dagenham & Redbridge - Slough Town

Dagenham & Redbridge 0Egal 1Slough Town 1
Î
Slough Town - Dagenham & Redbridge25.04.2026 · pauză 2-2
3-2
E
Dagenham & Redbridge - Slough Town16.12.2025 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Dagenham & Redbridge. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Dagenham & Redbridge - Slough Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dagenham & Redbridge1.3965% fără marjă
X · Egal4.6520% fără marjă
2 · Slough Town6.1015% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.08
X2 2.60
12 1.15

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.47

Ambele marchează

GG Da 1.67
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.64
Pauză peste 1.5 2.10

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Dagenham & Redbridge - Slough Town s-a jucat luni, 31 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Dagenham & Redbridge vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 4. Slough Town n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 6-15.

În ultimele 2 întâlniri directe, Dagenham & Redbridge a câștigat niciodată, Slough Town o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Slough Town - Dagenham & Redbridge 3-2, pe 25 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Dagenham & Redbridge, la 1.39, cu egalul la 4.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 65% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.47, iar GG la 1.67.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,2 pentru Dagenham & Redbridge și 1,0 pentru Slough Town. Scorul cel mai probabil e 2-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Dagenham & Redbridge: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. La 1.39, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 1.47 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-0.

Probabilități Dagenham & Redbridge - Slough Town

Goluri estimate: 2,22 Dagenham & Redbridge și 0,99 Slough Town, total 3,21. 1X2 în model: 65% · 19% · 16%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

2-09,9%2-19,8%1-09,0%1-18,9%3-07,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Slough Town. Slough Town a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere7-0
Cartonașe galbene0-4
Favorită la startDagenham & Redbridge · 1.39
Goluri estimate~3,2
Scor probabil2-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dagenham & Redbridge - Slough Town?

S-a jucat luni, 31 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Dagenham & Redbridge - Slough Town?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Dagenham & Redbridge - Slough Town?

Pe Chigwell Construction Stadium, în Dagenham, Essex, luni, 31 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Dagenham & Redbridge - Slough Town?

Dagenham & Redbridge pleca favorită, la cota 1.39. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Dagenham & Redbridge - Slough Town?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →