Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Dagenham & Redbridge - Farnham Town

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Dagenham & Redbridge
VÎÎVV
Final2-1Pauză 1-0
Farnham Town
ÎVEEV
Șanse înainte de meci, după cote
Dagenham & Redbridge 53%Egal 25%Farnham Town 22%

Dagenham & Redbridge 2-1 Farnham Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dagenham & Redbridge 2-1 Farnham Town (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Dagenham & Redbridge, iar cotele fără marjă 53%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 48%), iar GG a ieșit (50%). Scorul exact 2-1 avea 9,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 5 cartonașe galbene (4-1).

Dagenham & Redbridgeîn meciFarnham Town
3
Cornere
3
4
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dagenham & Redbridge vs Farnham Town

Dagenham & Redbridge marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,8. Farnham Town marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,6goluri estimate
48%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Dagenham & Redbridgeultimele 5Farnham Town
1,80
Puncte / meci
1,60
1,8
Goluri marcate / meci
1,2
0,8
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Dagenham & Redbridge și ultimele 5 Farnham Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dagenham & Redbridge3-0-2

V
Dorking Wanderers - Dagenham & Redbridge08.08.26 · National League - Sud
0-1
Î
South Shields - Dagenham & Redbridge01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Dagenham & Redbridge - Boreham Wood28.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Dagenham & Redbridge - Crystal Palace U2121.07.26 · Amicale intercluburi
5-0
V
Hashtag United - Dagenham & Redbridge18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Farnham Town2-2-1

Î
Farnham Town - AFC Totton08.08.26 · National League - Sud
0-1
V
Farnham Town - Eastleigh01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Farnham Town - Yeovil Town28.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
E
Rochdale - Farnham Town25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Farnham Town - Wycombe Wanderers21.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Ponturi Dagenham & Redbridge - Farnham Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dagenham & Redbridge1.7253% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Farnham Town4.2522% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.64
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.78

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.43
Pauză peste 1.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

Dagenham & Redbridge - Farnham Town s-a jucat vineri, 14 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Dagenham & Redbridge vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Farnham Town are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-5.

Casele o dau favorită pe Dagenham & Redbridge, la 1.72, cu egalul la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.78, iar GG la 1.66.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Dagenham & Redbridge și 1,0 pentru Farnham Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Dagenham & Redbridge are 50% în model, dar la 1.72 plătește sub cota corectă de 2.00. Peste 1.5 goluri: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.22, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Dagenham & Redbridge - Farnham Town

Goluri estimate: 1,57 Dagenham & Redbridge și 1,01 Farnham Town, total 2,58. 1X2 în model: 50% · 25% · 25%. Peste 2,5: 48% (cotă corectă 2.08). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
19%1
25%2
22%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 52% · peste 2,5: 48% (verde).

Scoruri probabile

1-112,0%1-011,9%2-19,4%2-09,3%0-17,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere3-3
Cartonașe galbene4-1
Favorită la startDagenham & Redbridge · 1.72
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dagenham & Redbridge - Farnham Town?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Dagenham & Redbridge - Farnham Town?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Dagenham & Redbridge - Farnham Town?

Pe Chigwell Construction Stadium, în Dagenham, Essex, vineri, 14 august, ora 22:00 (ora României).

Cine era favorită în Dagenham & Redbridge - Farnham Town?

Dagenham & Redbridge pleca favorită, la cota 1.72. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Dagenham & Redbridge - Farnham Town?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →