Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Dagenham & Redbridge - Crystal Palace U21

Statistici și rezultat final · marți, 21 iulie

Amicale intercluburi Final
Final5-0Pauză 3-0
Crystal Palace U21
VÎVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Dagenham & Redbridge 37%Egal 24%Crystal Palace U21 39%

Dagenham & Redbridge 5-0 Crystal Palace U21: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dagenham & Redbridge 5-0 Crystal Palace U21 (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Dagenham & Redbridge, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG n-a ieșit (NG avea 34%). Scorul exact 5-0 avea 0,5% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dagenham & Redbridge vs Crystal Palace U21

Dagenham & Redbridge marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,0. Crystal Palace U21 marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Dagenham & Redbridgeultimele 5Crystal Palace U21
2,00
Puncte / meci
1,40
2,0
Goluri marcate / meci
1,8
1,0
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Dagenham & Redbridge și ultimele 5 Crystal Palace U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dagenham & Redbridge3-1-1

V
Hashtag United - Dagenham & Redbridge18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Hitchin Town - Dagenham & Redbridge14.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Newmarket T. - Dagenham & Redbridge11.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
E
Hornchurch - Dagenham & Redbridge07.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Slough Town - Dagenham & Redbridge25.04.26 · National League - Sud
3-2

Crystal Palace U212-1-2

V
Crystal Palace U21 - Arsenal U2113.04.26 · Premier League 2
2-0
Î
Nottingham Forest U21 - Crystal Palace U2103.04.26 · Premier League 2
2-0
V
Liverpool U21 - Crystal Palace U2122.03.26 · Premier League 2
1-5
Î
Crystal Palace U21 - Real Sociedad U2118.03.26 · Premier League International Cup
0-3
E
Crystal Palace U21 - Wolverhampton U2114.03.26 · Premier League 2
2-2

Ponturi Dagenham & Redbridge - Crystal Palace U21

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dagenham & Redbridge2.4737% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Crystal Palace U212.3739% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.83
X2 1.26
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.08
Sub 2.5 2.80
Peste 2.5 1.34

Ambele marchează

GG Da 1.39
GG Nu 2.77

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.75
Pauză peste 1.5 1.95

Analiza de dinainte de meci

Dagenham & Redbridge - Crystal Palace U21 s-a jucat marți, 21 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Dagenham & Redbridge are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 10-5. Crystal Palace U21 vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 8.

Casele văd un meci echilibrat: 2.47 pentru gazde, 2.37 pentru oaspeți și 3.75 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.34, iar GG la 1.39.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Dagenham & Redbridge și 1,6 pentru Crystal Palace U21. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Dagenham & Redbridge are 42%, Crystal Palace U21 35%. Peste 2.5 goluri: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. La 1.34, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 66%. Cota de 1.39 e sub cea corectă (1.52) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Dagenham & Redbridge - Crystal Palace U21

Goluri estimate: 1,76 Dagenham & Redbridge și 1,58 Crystal Palace U21, total 3,34. 1X2 în model: 42% · 23% · 35%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-19,9%2-18,7%1-27,8%2-26,9%1-06,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Crystal Palace U21. Crystal Palace U21 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-0
Pauză3-0
Favorită la startCrystal Palace U21 · 2.37
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dagenham & Redbridge - Crystal Palace U21?

S-a jucat marți, 21 iulie, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 5-0.

În ce competiție s-a jucat Dagenham & Redbridge - Crystal Palace U21?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Dagenham & Redbridge - Crystal Palace U21?

Pe Chigwell Construction Stadium, în Dagenham, Essex, marți, 21 iulie, ora 21:30 (ora României).

Cine era favorită în Dagenham & Redbridge - Crystal Palace U21?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.37 la oaspeți. Meciul s-a terminat 5-0.

Câte goluri s-au marcat în Dagenham & Redbridge - Crystal Palace U21?

5 goluri, scor final 5-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →