Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Dagenham & Redbridge - Buxton

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

Amicale intercluburi Final
Final4-0
Buxton
VVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Dagenham & Redbridge 36%Egal 27%Buxton 37%

Dagenham & Redbridge 4-0 Buxton: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Dagenham & Redbridge 4-0 Buxton. Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Dagenham & Redbridge, iar cotele fără marjă 36%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 4-0 avea 1,8% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Dagenham & Redbridge vs Buxton

Dagenham & Redbridge marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,4. Buxton marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Dagenham & Redbridgeultimele 5Buxton
2,60
Puncte / meci
1,80
2,6
Goluri marcate / meci
1,6
0,4
Goluri primite / meci
1,2
4
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Dagenham & Redbridge și ultimele 5 Buxton, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Dagenham & Redbridge4-1-0

V
Dagenham & Redbridge - Crystal Palace U2121.07.26 · Amicale intercluburi
5-0
V
Hashtag United - Dagenham & Redbridge18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Hitchin Town - Dagenham & Redbridge14.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Newmarket T. - Dagenham & Redbridge11.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
E
Hornchurch - Dagenham & Redbridge07.07.26 · Amicale intercluburi
0-0

Buxton3-0-2

V
Buxton - Scunthorpe United21.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Buxton - Ashton United10.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Buxton - Braga07.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
South Shields - Buxton02.05.26 · National League - Nord
1-0
V
Buxton - Scarborough Athletic28.04.26 · National League - Nord
4-2

Ponturi Dagenham & Redbridge - Buxton

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Dagenham & Redbridge2.5536% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Buxton2.4737% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.39
X2 1.50
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.10
Peste 2.5 1.65

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.49
Pauză peste 1.5 2.37

Analiza de dinainte de meci

Dagenham & Redbridge - Buxton s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Dagenham & Redbridge n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 13 goluri și a primit 2. În ultimele 5 meciuri, Buxton are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 8-6.

La case, diferența e mică: Dagenham & Redbridge are cota 2.55, Buxton 2.47. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.65, iar GG la 1.54.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Dagenham & Redbridge și 1,2 pentru Buxton. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 48% la victorie, față de 36%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. Cota 1.39 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 55%. Cota de 1.65 e sub cea corectă (1.82) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 58% în model, dar la 1.54 plătește sub cota corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Dagenham & Redbridge - Buxton

Goluri estimate: 1,67 Dagenham & Redbridge și 1,24 Buxton, total 2,91. 1X2 în model: 48% · 24% · 28%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,3%2-19,4%1-09,1%2-07,6%1-27,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Favorită la startBuxton · 2.47
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Dagenham & Redbridge - Buxton?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Dagenham & Redbridge - Buxton?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Dagenham & Redbridge - Buxton?

Pe Chigwell Construction Stadium, în Dagenham, Essex, sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Dagenham & Redbridge - Buxton?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 2.47 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Dagenham & Redbridge - Buxton?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →