Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

4. Liga lubuska

Czarni Zagan - Pogon Skwierzyna

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

4. Liga lubuska Final
Czarni Zagan
VVEVE
Final5-2
Pogon Skwierzyna
ÎEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Czarni Zagan 37%Egal 23%Pogon Skwierzyna 39%

Czarni Zagan 5-2 Pogon Skwierzyna: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Czarni Zagan 5-2 Pogon Skwierzyna. Înainte de start, modelul dădea 64% pentru victoria lui Czarni Zagan, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 72%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 5-2 avea 1,5% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Czarni Zagan vs Pogon Skwierzyna

Czarni Zagan marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,0. Pogon Skwierzyna marchează 1,5 goluri pe meci și primește 2,8.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Czarni Zaganultimele 5Pogon Skwierzyna
2,20
Puncte / meci
0,25
2,2
Goluri marcate / meci
1,5
1,0
Goluri primite / meci
2,8
3
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
50%
60%
Ambele marchează
75%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Czarni Zagan și ultimele 4 Pogon Skwierzyna, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Czarni Zagan3-2-0

V
Piast Iłowa - Czarni Zagan06.06.26 · 4. Liga lubuska
0-1
V
Czarni Zagan - Stal Sulęcin03.06.26 · 4. Liga lubuska
5-1
E
Czarni Zagan - Odra Nietków30.05.26 · 4. Liga lubuska
3-3
V
Ilanka Rzepin - Czarni Zagan23.05.26 · 4. Liga lubuska
1-2
E
Czarni Zagan - Pogoń Skwierzyna16.05.26 · 4. Liga lubuska
0-0

Pogon Skwierzyna0-1-3

Î
Stilon Gorzow Wlkp - Pogoń Skwierzyna06.06.26 · 4. Liga lubuska
2-0
E
Pogoń Skwierzyna - Pogoń Świebodzin03.06.26 · 4. Liga lubuska
1-1
Î
Zorza Mostki - Pogoń Skwierzyna30.05.26 · 4. Liga lubuska
3-1
Î
Pogoń Skwierzyna - Piast Iłowa23.05.26 · 4. Liga lubuska
4-5

Întâlniri directe Czarni Zagan - Pogon Skwierzyna

Czarni Zagan 0Egal 1Pogon Skwierzyna 1

V/E/Î din perspectiva Czarni Zagan. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Czarni Zagan - Pogon Skwierzyna

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Czarni Zagan2.4237% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Pogon Skwierzyna2.3039% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.49
X2 1.45
12 1.18

Analiza de dinainte de meci

Czarni Zagan - Pogon Skwierzyna s-a jucat sâmbătă, 1 august, în 4. Liga lubuska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Czarni Zagan n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 11 goluri și a primit 5. Pogon Skwierzyna n-a câștigat niciunul dintre ultimele 4 meciuri: un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-11.

În ultimele 2 întâlniri directe, Czarni Zagan a câștigat niciodată, Pogon Skwierzyna o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Czarni Zagan - Pogoń Skwierzyna 0-0, pe 16 mai 2026.

La case, diferența e mică: Czarni Zagan are cota 2.42, Pogon Skwierzyna 2.30.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,5 pentru Czarni Zagan și 1,3 pentru Pogon Skwierzyna. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 64% la victorie, față de 37%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Czarni Zagan, modelul calculează 64%. Cota de 2.42 e peste cea corectă (1.56). Peste 2.5 goluri: 72% în model, adică o cotă corectă de 1.39. Ambele marchează (GG): 65% în model, adică o cotă corectă de 1.54. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Czarni Zagan - Pogon Skwierzyna

Goluri estimate: 2,48 Czarni Zagan și 1,25 Pogon Skwierzyna, total 3,73. 1X2 în model: 64% · 18% · 18%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

2-19,2%3-17,6%1-17,4%2-07,4%3-06,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (5 pentru Czarni Zagan, 4 pentru Pogon Skwierzyna). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Apărare vulnerabilă: Pogon Skwierzyna. Pogon Skwierzyna a primit 11 goluri în ultimele 4 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-2
Favorită la startPogon Skwierzyna · 2.30
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Czarni Zagan - Pogon Skwierzyna?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 5-2.

În ce competiție s-a jucat Czarni Zagan - Pogon Skwierzyna?

În 4. Liga lubuska.

Cine era favorită în Czarni Zagan - Pogon Skwierzyna?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.30 la oaspeți. Meciul s-a terminat 5-2.

Câte goluri s-au marcat în Czarni Zagan - Pogon Skwierzyna?

7 goluri, scor final 5-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.