Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

CSKA Moscova U19 - Ural U19

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
CSKA Moscova U19
ÎVÎVV
Final4-1Pauză 1-0
Ural U19
ÎÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
CSKA Moscova U19 86%Egal 10%Ural U19 4%

CSKA Moscova U19 4-1 Ural U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CSKA Moscova U19 4-1 Ural U19 (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 75% pentru victoria lui CSKA Moscova U19, iar cotele fără marjă 86%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 4-1 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (8-1) și 1 cartonașe galbene (0-1).

CSKA Moscova U19în meciUral U19
8
Cornere
1
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CSKA Moscova U19 vs Ural U19

CSKA Moscova U19 marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,8. Ural U19 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,4. La CSKA Moscova U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Ural U19 nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~3,5goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
2-0scorul cel mai probabil
CSKA Moscova U19ultimele 5Ural U19
1,80
Puncte / meci
0,60
2,2
Goluri marcate / meci
0,8
1,8
Goluri primite / meci
2,4
3
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
5
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri CSKA Moscova U19 și ultimele 5 Ural U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CSKA Moscova U193-0-2

Î
Krasnodar U19 - CSKA Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
4-2
V
CSKA Moscova U19 - Zenit U1910.07.26 · Liga de tineret
1-0
Î
CSKA Moscova U19 - Rostov U1903.07.26 · Liga de tineret
2-3
V
FC Rodina U19 - CSKA Moscova U1926.06.26 · Liga de tineret
2-3
V
CSKA Moscova U19 - Chertanovo Moscova U1922.05.26 · Liga de tineret
3-0

Ural U191-0-4

Î
Ural U19 - Dinamo Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
0-3
Î
Fakel Voronezh U19 - Ural U1910.07.26 · Liga de tineret
3-2
Î
Nizhny Novgorod U19 - Ural U1903.07.26 · Liga de tineret
1-0
V
Ural U19 - Almaz Antey U1926.06.26 · Liga de tineret
1-0
Î
Lokomotiv Moscova U19 - Ural U1922.05.26 · Liga de tineret
5-1

Întâlniri directe CSKA Moscova U19 - Ural U19

CSKA Moscova U19 5Egal 0Ural U19 0
V
Ural U19 - CSKA Moscova U1906.03.2026 · pauză 0-3
0-5
V1-2
V3-0
V
CSKA Moscova U19 - Ural U1928.06.2024 · pauză 2-0
3-1
V0-5

V/E/Î din perspectiva CSKA Moscova U19. 5 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CSKA Moscova U19 - Ural U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CSKA Moscova U191.0586% fără marjă
X · Egal9.0010% fără marjă
2 · Ural U1925.004% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.00
X2 6.75
12 1.00

Goluri

Sub 2.5 2.75
Peste 2.5 1.33

Ambele marchează

GG Da 2.27
GG Nu 1.55

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.14
Pauză peste 1.5 4.05

Analiza de dinainte de meci

CSKA Moscova U19 - Ural U19 s-a jucat vineri, 24 iulie, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, CSKA Moscova U19 are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 11-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Ural U19 vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 12.

În ultimele 5 întâlniri directe, CSKA Moscova U19 a câștigat de 5 ori, Ural U19 niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Ural U19 - CSKA Moscova U19 0-5, pe 6 martie 2026.

CSKA Moscova U19 pleacă favorită, la cota 1.05. Egalul e la 9.00, iar Ural U19 la 25.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 86% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.33, iar GG la 2.27.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,6 pentru CSKA Moscova U19 și 0,9 pentru Ural U19. Scorul cel mai probabil e 2-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 75% la victorie, față de 86%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie CSKA Moscova U19: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.05, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 69%. Cota de 1.33 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-0.

Probabilități CSKA Moscova U19 - Ural U19

Goluri estimate: 2,64 CSKA Moscova U19 și 0,90 Ural U19, total 3,54. 1X2 în model: 75% · 15% · 10%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
22%3
19%4
28%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

2-010,1%2-19,1%3-08,9%3-18,0%1-07,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: CSKA Moscova U19. CSKA Moscova U19 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Ural U19. Ural U19 a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză1-0
Cornere8-1
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startCSKA Moscova U19 · 1.05
Goluri estimate~3,5
Scor probabil2-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CSKA Moscova U19 - Ural U19?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat CSKA Moscova U19 - Ural U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Cine era favorită în CSKA Moscova U19 - Ural U19?

CSKA Moscova U19 pleca favorită, la cota 1.05. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în CSKA Moscova U19 - Ural U19?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →