Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

CSKA Moscova U19 - Rubin Kazan U19

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
CSKA Moscova U19
VÎVÎV
Final3-1Pauză 1-1
Rubin Kazan U19
VVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
CSKA Moscova U19 88%Egal 10%Rubin Kazan U19 2%

CSKA Moscova U19 3-1 Rubin Kazan U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CSKA Moscova U19 3-1 Rubin Kazan U19 (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui CSKA Moscova U19, iar cotele fără marjă 88%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 3-1 avea 6,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (8-2) și 5 cartonașe galbene (2-3).

CSKA Moscova U19în meciRubin Kazan U19
8
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CSKA Moscova U19 vs Rubin Kazan U19

CSKA Moscova U19 marchează 2,4 goluri pe meci și primește 2,0. Rubin Kazan U19 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. La CSKA Moscova U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Rubin Kazan U19 nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
CSKA Moscova U19ultimele 5Rubin Kazan U19
1,80
Puncte / meci
1,20
2,4
Goluri marcate / meci
1,2
2,0
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri CSKA Moscova U19 și ultimele 5 Rubin Kazan U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CSKA Moscova U193-0-2

V
CSKA Moscova U19 - Ural U1924.07.26 · Liga de tineret
4-1
Î
Krasnodar U19 - CSKA Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
4-2
V
CSKA Moscova U19 - Zenit U1910.07.26 · Liga de tineret
1-0
Î
CSKA Moscova U19 - Rostov U1903.07.26 · Liga de tineret
2-3
V
FC Rodina U19 - CSKA Moscova U1926.06.26 · Liga de tineret
2-3

Rubin Kazan U192-0-3

V
Fakel Voronezh U19 - Rubin Kazan U1924.07.26 · Liga de tineret
0-1
V
Rubin Kazan U19 - Nizhny Novgorod U1917.07.26 · Liga de tineret
2-0
Î
Rubin Kazan U19 - Dinamo Moscova U1910.07.26 · Liga de tineret
1-3
Î
Almaz Antey U19 - Rubin Kazan U1903.07.26 · Liga de tineret
3-1
Î
Rubin Kazan U19 - Lokomotiv Moscova U1926.06.26 · Liga de tineret
1-3

Întâlniri directe CSKA Moscova U19 - Rubin Kazan U19

CSKA Moscova U19 3Egal 0Rubin Kazan U19 0

V/E/Î din perspectiva CSKA Moscova U19. 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CSKA Moscova U19 - Rubin Kazan U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CSKA Moscova U191.0488% fără marjă
X · Egal9.2510% fără marjă
2 · Rubin Kazan U1950.002% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.00
X2 8.00
12 1.00

Analiza de dinainte de meci

CSKA Moscova U19 - Rubin Kazan U19 s-a jucat vineri, 31 iulie, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, CSKA Moscova U19 are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 12-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Rubin Kazan U19 vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 9.

În ultimele 3 întâlniri directe, CSKA Moscova U19 a câștigat de 3 ori, Rubin Kazan U19 niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 5,0 goluri în medie. Ultima: Rubin Kazan U19 - CSKA Moscova U19 2-4, pe 13 martie 2026.

CSKA Moscova U19 pleacă favorită, la cota 1.04. Egalul e la 9.25, iar Rubin Kazan U19 la 50.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 88% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,1 pentru CSKA Moscova U19 și 1,6 pentru Rubin Kazan U19. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 49% la victorie, față de 88%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 70%. Cota de 1.00 e sub cea corectă (1.43) și nu merită. Peste 2.5 goluri: 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Ambele marchează (GG): 70% în model, adică o cotă corectă de 1.43. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități CSKA Moscova U19 - Rubin Kazan U19

Goluri estimate: 2,10 CSKA Moscova U19 și 1,60 Rubin Kazan U19, total 3,70. 1X2 în model: 49% · 21% · 30%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

2-18,7%1-18,3%2-27,0%1-26,6%3-16,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: CSKA Moscova U19. CSKA Moscova U19 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Rubin Kazan U19. Rubin Kazan U19 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 5,0 goluri, iar modelul estimează acum 3,7.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză1-1
Cornere8-2
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startCSKA Moscova U19 · 1.04
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CSKA Moscova U19 - Rubin Kazan U19?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat CSKA Moscova U19 - Rubin Kazan U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Cine era favorită în CSKA Moscova U19 - Rubin Kazan U19?

CSKA Moscova U19 pleca favorită, la cota 1.04. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în CSKA Moscova U19 - Rubin Kazan U19?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →