Marți27 octombrie
Live 8 Pune pont

TunisiaTunisia · Liga 2

CS Korba - Olympique Du Kef

Statistici și rezultat final · luni, 19 octombrie

TunisiaLiga 2 · Tunisia Final
CS Korba
VVÎEV
Final2-1Pauză 1-0
Șanse înainte de start, după cote
CS Korba 54%Egal 28%Olympique Du Kef 18%

CS Korba 2-1 Olympique Du Kef: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CS Korba 2-1 Olympique Du Kef (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui CS Korba, iar cotele fără marjă 54%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 1,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 27%), iar GG a ieșit (34%). Scorul exact 2-1 avea 7,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (6-6) și 4 cartonașe galbene (3-1).

CS Korbaîn meciOlympique Du Kef
6
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CS Korba vs Olympique Du Kef

CS Korba marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,4. Olympique Du Kef marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La CS Korba, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~1,8goluri estimate
27%peste 2,5 goluri
34%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
CS Korbaultimele 5Olympique Du Kef
2,00
Puncte / meci
1,33
1,2
Goluri marcate / meci
1,0
0,4
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
33%
20%
Ambele marchează
33%

Ultimele 5 meciuri CS Korba și ultimele 3 Olympique Du Kef, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

CS Korba3-1-1

V
CS Redeyef - CS Korba10.10.26 · Liga 2
0-1
V
CS Korba - EGS Gafsa04.10.26 · Liga 2
3-0
Î
ES Bouchamma - CS Korba27.09.26 · Liga 2
1-0
E
ES Bouchamma - CS Korba12.05.26 · Liga 2
1-1
V
CS Korba - AS Jelma02.05.26 · Liga 2
1-0

Olympique Du Kef1-1-1

V
Olympique Du Kef - EGS Gafsa11.10.26 · Liga 2
3-2
Î
AS Kasserine - Olympique Du Kef04.10.26 · Liga 2
1-0
E0-0

Ponturi CS Korba - Olympique Du Kef

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · CS Korba1.6654% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Olympique Du Kef4.9018% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.09
X2 1.97
12 1.26

Analiza de dinainte de meci

CS Korba - Olympique Du Kef s-a jucat luni, 19 octombrie, în Liga 2 (Tunisia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, CS Korba are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 6-2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Olympique Du Kef vine cu o victorie, un egal și o înfrângere în ultimele 3 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 3.

CS Korba pleacă favorită, la cota 1.66. Egalul e la 3.25, iar Olympique Du Kef la 4.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,1 pentru CS Korba și 0,7 pentru Olympique Du Kef. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 45% la victorie, față de 54%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 77% în model, dar la 1.09 plătește sub cota corectă de 1.30. Sub 2.5 goluri: 73% în model, adică o cotă corectă de 1.37. Nu marchează ambele (NG): 66% în model, adică o cotă corectă de 1.52. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Alte analize din luni, 19 octombrie, cu rezultatele

Probabilități CS Korba - Olympique Du Kef

Goluri estimate: 1,10 CS Korba și 0,70 Olympique Du Kef, total 1,80. 1X2 în model: 45% · 32% · 23%. Peste 2,5: 27% (cotă corectă 3.70). GG: 34% (cotă corectă 2.94). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

16%0
30%1
27%2
16%3
7%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 73% · peste 2,5: 27% (verde).

Scoruri probabile

1-018,2%0-016,5%1-112,7%0-111,6%2-010,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (5 pentru CS Korba, 3 pentru Olympique Du Kef). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,4% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere6-6
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startCS Korba · 1.66
Goluri estimate~1,8
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CS Korba - Olympique Du Kef?

S-a jucat luni, 19 octombrie, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat CS Korba - Olympique Du Kef?

În Liga 2 (Tunisia).

Unde s-a jucat CS Korba - Olympique Du Kef?

Pe Stade Nabeul, luni, 19 octombrie, ora 16:30 (ora României).

Cine era favorită în CS Korba - Olympique Du Kef?

CS Korba pleca favorită, la cota 1.66. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în CS Korba - Olympique Du Kef?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din Liga 2

Toată liga →