Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

International cluburi · CONCACAF - Leagues Cup

Cruz Azul - Philadelphia Union

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

CONCACAF - Leagues Cup Final
Cruz Azul
ÎVVVE
Final1-0Pauză 1-0
Philadelphia Union
VVVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Cruz Azul 38%Egal 26%Philadelphia Union 35%

Cruz Azul 1-0 Philadelphia Union: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cruz Azul 1-0 Philadelphia Union (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Cruz Azul, iar cotele fără marjă 38%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 27%), iar GG n-a ieșit (NG avea 28%). Scorul exact 1-0 avea 4,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (1-7) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Cruz Azulîn meciPhiladelphia Union
1
Cornere
7
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cruz Azul vs Philadelphia Union

Cruz Azul marchează 2,6 goluri pe meci și primește 2,0. Philadelphia Union marchează 2,4 goluri pe meci și primește 2,0. La Cruz Azul, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,8goluri estimate
73%peste 2,5 goluri
72%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Cruz Azulultimele 5Philadelphia Union
2,00
Puncte / meci
2,00
2,6
Goluri marcate / meci
2,4
2,0
Goluri primite / meci
2,0
3
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Cruz Azul și ultimele 5 Philadelphia Union, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cruz Azul3-1-1

Î
Cruz Azul - Atlante02.08.26 · Liga MX - Apertura
2-3
V
Deportivo Toluca - Cruz Azul26.07.26 · Campeon de Campeones Liga MX
1-3
V
Cruz Azul - Puebla22.07.26 · Liga MX - Apertura
2-1
V
Atletico San Luis - Cruz Azul18.07.26 · Liga MX - Apertura
2-3
E
CA Morelia - Cruz Azul05.07.26 · Amicale intercluburi
3-3

Philadelphia Union3-1-1

V3-2
V3-1
Î6-4
E1-1

Întâlniri directe Cruz Azul - Philadelphia Union

Cruz Azul 0Egal 1Philadelphia Union 0
E
Philadelphia Union - Cruz Azul05.08.2024 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Cruz Azul. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cruz Azul - Philadelphia Union

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cruz Azul2.4738% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Philadelphia Union2.7035% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.64
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.57

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.55

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.62
Pauză peste 1.5 2.25

Cornere

Sub 9.5 2.00
Peste 9.5 1.73

Analiza de dinainte de meci

Cruz Azul - Philadelphia Union s-a jucat vineri, 7 august, în CONCACAF - Leagues Cup. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Cruz Azul vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Philadelphia Union are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 12-10.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Philadelphia Union - Cruz Azul 1-1, pe 5 august 2024.

La case, diferența e mică: Cruz Azul are cota 2.47, Philadelphia Union 2.70. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 1.48.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Cruz Azul și 1,9 pentru Philadelphia Union. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Cruz Azul are 41%, Philadelphia Union 38%. Peste 2.5 goluri: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. Casele dau 1.57, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 72%. Cota de 1.48 e peste cea corectă (1.39). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Cruz Azul - Philadelphia Union

Goluri estimate: 1,95 Cruz Azul și 1,86 Philadelphia Union, total 3,81. 1X2 în model: 41% · 21% · 38%. Peste 2,5: 73% (cotă corectă 1.37). GG: 72% (cotă corectă 1.39). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
16%2
20%3
20%4
33%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 27% · peste 2,5: 73% (verde).

Scoruri probabile

1-18,0%2-17,8%1-27,5%2-27,3%3-15,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Cruz Azul. Cruz Azul a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Philadelphia Union. Philadelphia Union a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,5 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere1-7
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startCruz Azul · 2.47
Goluri estimate~3,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cruz Azul - Philadelphia Union?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 03:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Cruz Azul - Philadelphia Union?

În CONCACAF - Leagues Cup.

Unde s-a jucat Cruz Azul - Philadelphia Union?

Pe Subaru Park, în Chester, Pennsylvania, vineri, 7 august, ora 03:00 (ora României).

Cine era favorită în Cruz Azul - Philadelphia Union?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.70 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Cruz Azul - Philadelphia Union?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.