Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

BraziliaBrazilia · Goiano, 2. Divisao

Crixas EC GO - Morrinhos

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

BraziliaGoiano, 2. Divisao · Brazilia Final
Crixas EC GO
EÎÎVE
Final3-3Pauză 1-0
Morrinhos
VÎVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Crixas EC GO 30%Egal 30%Morrinhos 40%

Crixas EC GO 3-3 Morrinhos: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Crixas EC GO 3-3 Morrinhos (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 40%), iar GG a ieșit (45%). Scorul exact 3-3 avea 0,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (8-3) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Crixas EC GOîn meciMorrinhos
8
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Crixas EC GO vs Morrinhos

Crixas EC GO marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. Morrinhos marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,3goluri estimate
40%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Crixas EC GOultimele 5Morrinhos
1,00
Puncte / meci
1,60
0,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Crixas EC GO și ultimele 5 Morrinhos, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Crixas EC GO1-2-2

E
Goiania - Crixas EC GO01.08.26 · Goiano, 2. Divisao
0-0
Î
Goianesia - Crixas EC GO30.07.26 · Goiano, 2. Divisao
3-2
Î
Crixas EC GO - Rio Verde26.07.26 · Goiano, 2. Divisao
0-3
V
Crixas EC GO - Santa Helena15.11.25 · Goiano, 3 Divisao
2-1
E
America GO - Crixas EC GO08.11.25 · Goiano, 3 Divisao
0-0

Morrinhos2-2-1

V
Morrinhos - Mineiros GO02.08.26 · Goiano, 2. Divisao
2-0
Î
Morrinhos - Bom Jesus EC30.07.26 · Goiano, 2. Divisao
1-2
V
Gremio Anapolis - Morrinhos25.07.26 · Goiano, 2. Divisao
0-1
E
Morrinhos - Gremio Anapolis30.07.25 · Goiano, 2. Divisao
2-2
E
Rio Verde - Morrinhos27.07.25 · Goiano, 2. Divisao
1-1

Ponturi Crixas EC GO - Morrinhos

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Crixas EC GO3.0030% fără marjă
X · Egal2.9530% fără marjă
2 · Morrinhos2.2740% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.48
X2 1.31
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.42
Sub 2.5 1.51
Peste 2.5 2.32

Ambele marchează

GG Da 2.02
GG Nu 1.70

Analiza de dinainte de meci

Crixas EC GO - Morrinhos s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Goiano, 2. Divisao (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Crixas EC GO are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-7. Morrinhos vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 5.

Morrinhos pleacă favorită, la cota 2.27. Egalul e la 2.95, iar Crixas EC GO la 3.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 40% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.32, iar GG la 2.02.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,0 pentru Crixas EC GO și 1,3 pentru Morrinhos. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.31, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 60%. Cota de 1.51 e sub cea corectă (1.67) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Crixas EC GO - Morrinhos

Goluri estimate: 0,97 Crixas EC GO și 1,31 Morrinhos, total 2,28. 1X2 în model: 28% · 28% · 44%. Peste 2,5: 40% (cotă corectă 2.50). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
27%2
20%3
12%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 60% · peste 2,5: 40% (verde).

Scoruri probabile

0-113,4%1-113,0%0-010,2%1-09,9%0-28,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-3
Pauză1-0
Cornere8-3
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startMorrinhos · 2.27
Goluri estimate~2,3
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Crixas EC GO - Morrinhos?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 3-3.

În ce competiție s-a jucat Crixas EC GO - Morrinhos?

În Goiano, 2. Divisao (Brazilia).

Cine era favorită în Crixas EC GO - Morrinhos?

Morrinhos pleca favorită, la cota 2.27. Meciul s-a terminat 3-3.

Câte goluri s-au marcat în Crixas EC GO - Morrinhos?

6 goluri, scor final 3-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Goiano, 2. Divisao

Toată liga →